BASF повідомляє результати за другий квартал 2023 року

Корпорація повідомила про падіння обсягів продажів і, відповідно, гірших фінансових результатів у другому кварталі поточного року.

Продажі групи знизились на 24.7% до 17,3 млрд євро. EBIT до вирахування особливих статей знизився на 1.3 млрд євро до 1 млрд євро. Всі порівняння виконані стосовно аналогічного періоду 2022 року.

EBIT знизився під впливом всіх сегментів, особливо сегментів “Хімія” та “Матеріали”. Деяке падіння було і в сегменті “Сільське господарство”. В загальному EBIT знизився на 1.4 млрд євро до 974 млн євро. Інтегральні компанії принесли 22 млн євро, що вже включені у вище назване число.

Грошові потоки від операційної діяльності у другому кварталі склали близько 2.2 млрд євро. Це на 950 мільйонів євро більше минулорічного результату. Платежі за нематеріальні активи та основні засоби збільшились на 381 млн євро в порівнянні з другим кварталом минулого року і склали 1.3 млрд євро. Отже вільний грошовий потік в другому кварталі 2023-го року склав 905 млн євро і це на 569 млн євро більше минулорічного показника.

Відмічено деякий ріст продажів в Європі через ріст цін. При цьому обсяги продажів зменшились.

В північній Америці падіння продажів було значним. В першу чергу знизились саме обсяги, проте був відчутний негативний вплив і валютних коливань. Аналогічна ситуація і в Азії, де також сильно скоротились обсяги реалізації гербіцидів та фунгіцидів і теж спостерігалось негативне коливання валютного курсу в Індії та Китаї. Окрім валютних коливань, які спостерігались майже у всіх регіонах, значний вплив мало скорочення продажів фунгіцидів у Південній Америці, Африці, Близькому Сході.

Повідомляє AgroPages

Читайте нас у Telegram

Підпишись на Infoindustry