Безвладдя на Укрзалізниці може призвести до її паралічу

Михайло Саакашвілі повідомив на своїй сторінці у соціальних мережах, про те, що він взяв участь у спільному засідання з наглядовою радою та правлінням Укрзалізниці.

«І я йду звідси з важким враженням. Якщо ситуація, яка повністю пущена на самоплив, триватиме максимум до кінця літа, Україна залишиться без Залізниці. Практично в Укрзалізниці немає чинного керівника, і фактично через багато інших проблем, попри старання борду, вона кинута напризволяще.

Необхідно терміново прийняти цілий ряд найрішучіших заходів, які я сьогодні виклав, а незабаром представлю в письмовому вигляді. Крім цього сьогодні Верховний суд прийняв катастрофічне рішення, визнавши Укрзалізницю спадкоємцем усіх боргів, які залишилися у неї на окупованих територіях. Тобто Верховний суд прийняв пряме рішення, яке, по-перше, влаштовує окупантів і сепаратистів, а по-друге, просто пограбує бюджет країни і залізниці.

Мене дійсно цікавить, це Верховний суд України чи Верховний суд ДНР!? Чим ці судді там думають і скільки ми повинні терпіти це суддівське свавілля.

Інфоіндустрія