Більше 30 компаній представили інноваційні та технічні рішення на «УКАБ Агротехногії»

7  жовтня відбулась осіння подія  «УКАБ Агротехнології», організована асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent на потужностях HarvEast Holding в с. Ревне (Київська область). День проведення «УКАБ Агротехнології» видався дощовим, але це не завадило аграріям долучитися до заходу та провести продуктивний технологічний нетворкінг з колегами.

Літня подія, що відбулася 29 липня, стала наймасштабнішою з моменту запуску проєкту в 2017 році та зібрала більш ніж 2000 гостей та учасників. Захід поєднав у собі демонстрацію техніки, тест-драйви авто, експрес-навчання та прикладні майстер-класи по вибору та впровадженню технологій точного землеробства, налаштуванню причіпної техніки.

Осінній захід проєкту «УКАБ Агротехнології» – подія у форматі демонстрації агротехнологій; велика виставкова зона статичних експозицій, техніки, ресурсів, систем точного землеробства; спілкування в професійному середовищі; розіграш цінних подарунків від партнерів.

Через ускладнені погодні умови та занадто вологий ґрунт техніка не змогла вийти в поле, тому  демопокази агрегатів в польовій роботі були відмінені. Проте в учасників була чудова можливість взяти участь в пленарній частині заходу, побачити широку лінійку техніки в статиці, поспілкуватись з колегами та проаналізувати останні технологічні рішення на ринку.

«В сільському господарстві ми ніколи не можемо передбачити, коли буде дощ, але в той же час, в силу цьогорічних проблем з опадами, аграрії як ніколи радіють йому. Це той знак «зверху», який нам послали в день проведення «УКАБ Агротехнології», для того, щоб ми в Україні отримували гарні врожаї. Звісно, це впливає на хід події, але є техніка, відвідувачі і всі умови для продуктивно нетворкінгу та обміну досвідом!», – прокоментував Алекс Ліссітса, президент УКАБ.

«Аграрії — справжні патріоти своєї справи і вони, незважаючи на будь-яку погоду, будуть робити  максимум, щоб досягнути своєї цілі. Є два основні фактори, які необхідні для того, щоб бути успішним та конкурентним в агробізнесі: погода та технології. І якщо до першого фактору можна лише адаптуватись, технології ж можна вивчати та імплементувати. Саме сьогоднішня подія покликана ці технології вивчати, сприяти обміну кращими практиками та підвищувати довіру до своїх колег», — прокоментував під час вітального слова Тарас Висоцький, Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Під час пленарної частини заходу усі бажаючі змогли приєднатися до обговорення кейсів “Гербіцидний захист кукурудзи” від менеджера з маркетингу Bayer Олександра Камєнєва та “Інноваційна генетика DEKALB як альтернатива викликам сезону” від керівника відділу з технології вирощування сільськогосподарських культур Bayer Віктора Любара.

На виставковій зоні була представлена техніка провідних світових брендів:

зернозбиральні комбайни – перевантажувачі зерна – зерновози;

розкидачі мінеральних добрив;

агрегати основного ґрунтообробітку;

сівалки.

Більше 30 компаній представили інноваційні агротехнології та актуальні технічні рішення для агробізнесу.

Технічними партнерами заходу стали: АІКО, Лозівські машини, Центр інновацій АСП, AGCO, CLAAS, Amazone, Полетехніка, Agroresurs, Mzuri, Horsch, New Holland Agriculture, Bednar, Техноторг, Great Plains, Egritech, Волинська фондова компанія, Lemken, CASE IH, Амако, KUHN, Агробудівельний альянс «Астра», Vaderstad, Бердянські жниварки TM John Greaves, Agrokalina, Агро Експерт TM Kello Bilt.

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція UCABevent висловлюють подяку за підтримку польової події «УКАБ Агротехнології»:  Bayer – ексклюзивному агрохімічному партнеру, Climate Field View – інноваційному партнеру, HarvEast – організаційному партнеру,   AgroPortal – ексклюзивному інтернет-партнеру.

УКАБ продовжує активно розвивати свої офлайн та онлайн заходи. Зокрема,  19 жовтня стартує онлайн-курс «Управління земельними ресурсами» створений фахівцями проєкту Агрокебети – новітня магістерська програма. Встигніть приєднатися. Реєстрація за посиланням: https://land.agrokebety.com/.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry