BioFach 2022: підготовка триває

Підготовка до провідної світової виставки органічних продуктів, BioFach 2022 вже йде повним ходом. Організатори запевняють, пауза в проведенні виставки наживо через пандемію в минулому році, жодним чином не буде відчуватися на наступній події.

«З нашою новою концепцією події BIOFACH ми поєднуємо традиційний формат наживо з перевагами цифрового світу. Ви можете скористатися новими доповнювальними цифровими елементами, такими як доступність частин конгресу BIOFACH і VIVANESS, розширені інструменти спілкування та призначення зустрічей онлайн, а також цифрове відображення асортименту продуктів і послуг експонентів на місці», – кажуть організатори, повідомляє ІА “Інфоіндустрія” з посиланням на Асоціацію Ягідництво України.

Вони додають, що у цей особливий час їхнім головним пріоритетом є безпека – безпека для здоров’я всіх експонентів і відвідувачів. Це гарантують наші гігієнічні та захисні заходи.

Відчуйте всю різноманітність органічної спільноти на місці в Нюрнберзі або вдома в усьому світі з високоякісними моментами галузевої зустрічі в Нюрнберзі.

 

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry