Бізнес виступає за раннє планування залізничних перевезень

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» звернулась до Голови правління  АТ «Укрзалізниця»  Камишіна Олександра з підтримкою питання реалізації концепції раннього відповідального планування залізничних перевезень (зернових вантажів).

Як йдеться у зверненні, протягом останніх років українські аграрні виробники регулярно стикаються з труднощами при постачанні продукції на експорт через непрогнозованість залізничної логістики вантажів до морських портів України.

«На превеликий жаль, прагнення вітчизняних виробників та експортерів тримати сумлінну репутацію на ринку обертається для аграрного бізнесу щорічним зростанням витрат на залізничні перевезення, що мають тенденцію непрогнозованого зростання у піковий сезон. Головна причина цього – неможливість планувати перевезення заздалегідь, особливо за форвардними експортними контрактами, та відсутність достатнього обсягу відповідальності учасників логістики за недотримання взятих зобов’язань», – наголошується у зверненні.

Саме з метою вирішення вищезазначеної проблеми, на розширеному засіданні Президії УКАБ радником голови правління «Укрзалізниці» Юрієм Щукліним була презентована концепція раннього відповідального планування залізничних перевезень, яка знайшла одноголосну підтримку серед учасників засідання.

На думку УКАБ, запровадження «Укрзалізницею» раннього відповідального планування узгоджується із Директивами організації залізничних перевезень ЄС, а також підсилить конкурентоспроможність українських аграрних виробників на світових ринках і позитивно вплине на торгове сальдо України.

Зважаючи на вищезазначене, УКАБ висловлює підтримку реалізації концепції раннього відповідального планування та закликає представників «Укрзалізниці» невідкладно розпочати втілення цієї концепції в життя задля її реалізації вже на початку 2022/2023 маркетингового року. З свого боку, УКАБ готовий провести зустріч щодо цього питання та підписати меморандум про співпрацю щодо реалізації концепції.

 

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry