BLACK SEA GRAIN-2021: Беріть участь особисто або онлайн! 20 країн вже з нами

Світ рухається вперед і УкрАгроКонсалт не стоїть на місці! Підготовка до 18-ї Міжнародної конференції ‘BLACK SEA GRAIN-2021’ триває! Компанії з 20 країн вже підтвердили свою участь.

Щоб забезпечити всім охочим можливість взяти участь з будь-якої точки світу, ми відтворили конференцію на онлайн-платформі BSG Events!

Платформа об’єднає офлайн та онлайн учасників в єдиний інтерактивний простір, що надасть змогу обмінятися контактами та персональними повідомленнями, взяти участь у конференції, обговорити нагальні питання та багато іншого. Завантажте платформу на зручний для Вас пристрій та відчуйте атмосферу міжнародного форуму!

Онлайн платформа ‘BSG Events’ дозволяє:

  • Стати учасником форуму навіть на відстані
  • Дивитись конференцію онлайн та переглядати запис
  • Отримати список учасників та їх контакти
  • Обговорити актуальні питання в загальних та особистих чатах
  • Задавати питання спікерам, брати участь в опитуваннях
  • Завітати на віртуальні стенди компаній
  • Завантажити презентації форуму
  • Подивитись фото-звіт події
  • Отримати максимум нетворкінгу – платформа буде активна за тиждень до події та ще місяць після!

Реєструйтеся на онлайн-участь і скористайтеся перевагами ери технологій!

Нагадаємо, що 18-а Міжнародна конференція «BLACK SEA GRAIN-2021» відбудеться 14-15 квітня в готелі ІнтерКонтиненталь, м.Київ.

Перший день конференції об’єднає живу конференцію, нетворкінг, стенди, а також Вечірній Коктейль на терасі готелю Інтерконтиненталь. Другий день пройде тільки онлайн. Трансляція і запис конференції, стенди і нетворкінг будуть також доступні на онлайн платформі форуму

Зареєструватися на конференцію можна тут.

Міжнародна конференція «BLACK SEA GRAIN-2021» – це масштабний зерновий форум і щорічне місце зустрічі світових лідерів агробізнесу з 2004р.

BLACK SEA GRAIN надає 2 дні ексклюзивної аналітики агро ринку від світових експертів, обговорення глобальних макроекономічних і регіональних тенденцій, довгострокові прогнози, ефективне спілкування та контакти з учасниками з понад 50 країн світу.

Перебуваючи в самому серці Чорноморського регіону, дана комунікаційна платформа щорічно об’єднує 700+ міжнародних виробників і переробників зернових та олійних культур, трейдерів, агрохолдинги, банки і інвестиційні фонди, торгові біржі, представників уряду та галузеві асоціації, логістичні, брокерські, страхові, сюрвейерские, юридичні та інші компанії.

Майданчик конференції, готель Інтерконтиненталь, гарантує дотримання посилених заходів безпеки для відвідувачів форуму та гостей готелю в зв’язку з COVID-19.

https://ukragroconsult.com/wp-content/uploads/2021/02/ihg-way-of-clean.pdf

У разі питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

conference@ukragroconsult.org

Орг.комітет

BLACK SEA GRAIN-2021