Чи відкриє Індія для України ринок бобових

Якщо Індія відкриє для України ринок бобових, то стане одним з найбільших ринків збуту для України.

 

Важливо, що уряд Індії схвалив імпорт сочевиці з Росії, що знизило залежність країни від Канади і Австралії, які були чи не єдиними постачальниками цієї продукції. Цей крок призвів до зниження вартості імпортованої сочевиці на 2,5% в низці портів країни.

Ціни на сочевицю в Індії знаходяться на рекордно високому рівні: ціла сочевиця коштує 80 рупій (1,08 долар США) за кг оптом, а в роздробі — понад 100 рупій (1,35 долар США) за кг. Канадську сочевицю купували і продавали за ціною 5200 рупій (70,39 долар США) за центнер в порту Мундра в лютому цього року. Еквівалент зараз торгується по 7500 рупій (101,53 долар США) за центнер, що на 46 відсотків більше.

 

Про це говоритимуть на конференції «БОБОВІ – МАЙБУТНЄ ПЛАНЕТИ». Конференцію, в якості VIP- спікера, відвідає Суніл Кумар Сінгх — керуючий директор Національної федерації сільськогосподарських кооперативів Індії, яка має безпосередній вплив на прийняття рішень Урядом Індії щодо скасування квот на ввезення в Індію бобової продукції. В рамках конференції заплановано проведення ряду двосторонніх зустрічей посадових осіб української та індійської сторони.

 

Інфоіндустрія