Corteva Agriscience підписала Декларацію задля досягнення ґендерної рівності та запобігання домашньому насильству

Компанія приєднується до ініціативи Фонду ООН у галузі народонаселення та Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності»

 Український підрозділ міжнародної науково-дослідницької сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience підписав «Декларацію задля досягнення ґендерної рівності та запобігання домашньому насильству», ініційовану Фондом ООН у галузі народонаселення та Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

Corteva Agriscience стала однією з перших, хто приєднався до ініціативи заради підтримки України у досягненні глобальних цілей сталого розвитку: Цілі 5 «Забезпечення ґендерної рівності та розширення можливостей жінок та дівчат» та Цілі 8 «Сприяння поступальному, всеохоплюючому та сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх».

Декларація передбачає такі зобов’язання компаній до 2025 року:

  • Впроваджувати ґендерні підходи у компаніях, створювати умови для гідної роботи та рівноцінного працевлаштування, а також практикувати політики, які враховують потреби сімейного життя;
  • Cприяти запобіганню домашньому насильству та встановленню нульової толерантності до всіх його форм;
  • Розвивати та сприяти співпраці задля забезпечення прав жінок, ґендерної рівності та встановлення нульової толерантності до домашнього насильства.

Декларація також включає «дорожню карту» для компаній щодо впровадження низки заходів для сприяння ґендерній рівності, розробки політики з урахуванням потреб сімейного життя, забезпечення балансу між робочим та приватним життям та реагування на домашнє насильство, яке є великою проблема для багатьох країн, включаючи Україну.

Corteva Agriscience приєдналася до Декларації, зробивши природній крок для підтримки культури інклюзивності та різноманітності, в якій кожна людина в організації щодня може ефективно працювати, бути почутою та відчувати цінність своєї особистості та вмінь. Corteva Agriscience робить багато для просування ґендерної рівності по всьому світу, а в Україні компанія-попередник – Pioneer – вже отримувала визнання як одна з ТОП-15 компаній з найвищим показником ґендерної рівності згідно з «Українським Індексом Корпоративної Рівності».

У 2018 Corteva провела дослідження «Глобальні жінки в сільському господарстві», щоб підкреслити важливість жінок у галузі та визначити перешкоди для їх повноцінної та успішної участі. На основі результатів дослідження Corteva розробила план сприяння ґендерній рівності в сільському господарстві за допомогою проведення спеціальних заходів всередині організації та поза її межами. В Україні минулого року компанія провела публічну дискусію «Жінки в агробізнесі» у рамках міжнародної сільськогосподарської виставки AгроЕкспо-2019 , щоб обговорити ґендерне різноманіття в галузі та заходи для покращення рівності. Також спільно з українським агарним онлайн-виданням Agravery.com Corteva запустила серію інтерв’ю з успішними жінками у сфері сільського господарства, які діляться своїм досвідом подолання бар’єрів, пов’язаних з дискримінацією. На глобальному рівні компанія запустила Мережу жіночої інклюзії (WIN), щоб забезпечити різноманітність серед працівників у 130 країнах, в яких Corteva веде бізнес.

«Corteva Agriscience прагне усунути ґендерний дисбаланс в сільському господарстві. Середовище нашої компанії є інклюзивним та різноманітним, де приймаються нові ідеї, поважається цінний досвід, який сприяє інноваціям та успіху. Ми вже зробили і продовжуємо робити багато для досягнення ґендерної рівності в галузі. Водночас ми зосереджуємося на нашій Основній Цінності – Жити Безпечно та захищати безпеку наших працівників у будь-якій життєвій ситуації. Ми прагнемо, щоб весь колектив володів інформацією про те, як краще надавати людям необхідну допомогу у певних життєвих обставинах. Тому ми приєдналися до Декларації задля досягнення ґендерної рівності та запобігання домашньому насильству без будь-якого сумніву та закликаємо інші компанії в галузі та за її межами приєднатися до нас на цьому шляху, щоб допомогти нашому суспільству процвітати та зростати», – зазначила Анна Бабіч, менеджер з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі.

 

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служби компанії “Corteva Agriscience”

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry