Corteva допомогає із засобами обігріву мешканцям Харківщини

Corteva Agriscience забезпечила засобами обігріву близько 600 мешканців Харківщини через ГО «Звичайні люди» передала 3000 постраждалих продовольчі набори та речі першої необхідності

Щоб допомогти українцям, які мешкають в деокупованих та постраждалих від військової агресії регіонах, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила грант громадській організації «Звичайні люди», яка протягом повномасштабної війни надає адресну соціальну допомогу незахищеним верствам населення Харкова та Харківської області.

З перших днів повномасштабної війни, яку росія розв‘язала проти України, Харків та Харківська область є одним з регіонів, які найбільше потерпають від військової агресії. Протягом осені-зими 2022 року внаслідок масованих ракетних обстрілів критична інфраструктура регіону була значно пошкоджена, через що населення гостро потребувало альтернативних джерел електроенергії та тепла. Завдяки Corteva генераторами, котлами, пічками, необхідним електричним портативним обладнанням, розкладачками тощо були облаштовані сім пунктів обігріву, які могли одночасно забезпечити потреби 300 людей. В одному з таких пунктів обігріву в Харкові був створений дитячий комплекс для дітей різного віку. Також дров‘яні пічки, газові горілки та балони, генератори та паливо для них, ліхтарі, зовнішні акумулятори та термоковдри отримали ще близько 300 мешканців Харківщини. Крім того, понад 3000 людей були забезпечені продовольчими наборами та речами першої необхідності. За рахунок Corteva ГО «Звичайні люди» провела новорічні свята в громадах області, на яких 200 дітлахів отримали новорічні подарунки.

«Завдяки сприянню Corteva ми змогли допомогти значній кількості людей, які опинилися в дуже скрутній ситуації та були позбавлені доступу до необхідних ресурсів. Особливо взимку, коли військова агресія рф залишила їх без світла та тепла. Тому я цілком переконана, що така системна та послідовна допомога постраждалим робить Corteva прикладом глобальної компанії з найвищими цінностями, що тільки підтверджує її категорична відмова від фінансування агресорів та вихід з ринків росії та білорусі», — говорить керівник ГО «Звичайні люди» Ганна Вовк.

«Внаслідок розгортання війни з росією, ситуація з продовольчою безпекою та доступом людей до найнеобхіднішого – тепла та світла – в Україні значно погіршилася. Щодня зростає кількість людей, які потребують допомоги. У зв’язку з цим, як соціально відповідальна компанія, яка цінує життя понад усе, Corteva спрямовує свої ресурси туди, де ми можемо найбільше допомогти», — коментує Андрій Марчук, регіональний менеджер по роботі з ключовими клієнтами Corteva Agriscience в Україні, координатор соціального проєкту. Компанія підтримує локальні ініціативи, запропоновані українськими співробітниками, які на місцях знають про необхідність допомоги конкретним фондам, і це допомагає Corteva адресно спрямовувати фінансування. Всього компанія виділила на підтримку українців близько 2 мільйонів доларів США і прагне продовжувати підтримувати людей вразливих категорій.

Інфоіндустрія за матеріалами відділу корпоративних комунікацій Corteva Agrisience

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry