Corteva оголосила про початок реєстрації до TalentA-2023

Компанія вирішила продовжити свою програму TalentA, направлену на підтримку жінок-фермерів – вчетверте. В рамках цієї ініціативи деякі обрані фермерині зможуть покращити свої навички ведення аграрного бізнесу, а кращі з них отримають гранти для реалізації своїх ініціатив.
Загальний фонд грантів, передбачених для переможниць перевищує 1 млн гривень. Проте для отримання цієї підтримки чи взагалі доступу до ініціативи спочатку треба пройти реєстрацію, що триватиме в Україні до 30 травня 2023 року (TalentA проводиться в >140 країнах світу). Зі списку зареєстрованих будуть обрані фермерині, віком від 18 років та з місцем проживання/працевлаштування у н.п. до 10 тис. мешканців. Працевлаштування враховується, якщо робота здійснюється в сільськогосподарському підприємстві, що працює не менше року.

Фермерині також мають представити свої ідеї та проекти, що підвищать продовольчу безпеку або соціальну підтримку своїх громад.
Участь в програмі безкоштовна і в першу чергу передбачає можливість отримання необхідних знань. Участь в грантовій програмі приймаєтсья окремо.

Повідомляє Corteva.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry