Ціна на полуницю суттєво знизиться вже на наступному тижні

Ціна на суницю садову просяде вже на наступному тижні, і з позначки 50 грн. в роздробі знизиться до 25-30 грн. за кілограм. Такий прогноз дає Олег Калінін, фахівець з розвитку плодоовочевого ринку Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP і фонду «ЛАСКА».

Весна 2021-го була сприятливою для зав’язі ягоди, тому очікується багатий врожай суниці садової, пише ІА “Інфоіндустрія” з посиланням на UHBDP.

І навіть зливи, які накривають південь України останні 2 тижні, не зможуть змінити ситуацію. Так, ягода насичена вологою, так, дійсно, вона швидко псується після збору, але її дуже багато.

З дня на день на півдні країни масово вступає в плодоношення суниця садова відкритого ґрунту, ще через тиждень підключиться ягода, вирощена в центральній частині України.

Польські імпортери вже оголосили ціну, яку вони готові давати за суницю садову третього сорту, і це – 50 євроцентів за кілограм. З такої ягоди шляхом віджиму соку виготовляється концентрат або виробляються джеми і наповнювачі.

Нинішня південна ягода на переробку не годиться, оскільки через дощ має низький вміст сухих речовин і цукрів.

 

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry