Цього року уряд збільшив кошти на підтримку аграрного сектору

Триває 33-тя Міжнародна агропромислова виставка "АГРО- 2021" у Києві, в Експоцентрі України.

Виставку відкрив Роман Лещенко, міністр аграрної політики та продовольства і наголосив на важливості агросектору для економіки країни.

«В аграрній країні, де половина валютної виручки займає агропромисловість, в якій 5-та частина ВВП це також агро, де все концентровано в тій чи іншій мірі аграрним виробництво, повинно бути профільне міністерство. І, нарешті, сьогодні його ми вже маємо. Уряд в цьому році збільшив кошти на підтримку аграрного сектору, тому що для нас важливо, щоб аграрний сектор динамічно розвивався», — відзначив Міністр.

«Ми пишаємося тим, що в цьому році максимально концентровано направили кошти на підтримку вітчизняного сільськогосподарського машинобудування, компенсації кредитної ставки, фермерства. Для нас важливо в наступному році цю підтримку збільшити й закласти основу для того, щоб аграрний сектор в Україні динамічно розвивався», — підсумував Міністр.

На виставці свою продукцію представили понад тисяча учасників із п’яти країн світу. Загальна площа експозиції — 33,6 тис. кв. метрів.

В рамках «АГРО-2021» проходить 12 спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal’EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Ексісвіт, Сучасний фермер, Eco House.

Інфоіндустрія