Депутати Верховної Ради створили міжфракційну агрополітичну платформу для розвитку АПК та сільських територій̆

Депутати парламенту об’єдналися у міжфракційну Депутатську аграрну раду (ДАР) та залучають учасників АПК до співпраці.  На сьогодні  це єдиний центр агропродовольчих законодавчих ініціатив для розвитку АПК та сільських територій у прямій взаємодії та за ініціативи депутатів Верховної ради. ДАР залучає учасників українського АПК, профільні асоціації, представників законодавчої та виконавчої гілок влади, експертів в галузі агрополітики. 

Про це повідомляє ІА “Інфоіндустрія” з посиланням на прес-службу Медіа-центр ДАР/ Агрополітичний діалог.

«Ми є центром законодавчих ініціатив та прямого діалогу між законодавцями та учасниками агропродовольчої індустрії України.   Важливо, що ДАР відкритий для всіх, хто має своє бачення розвитку українського АПК та запрошуємо до діалогу кожного. Ми вже активно працюємо з проблемами та зверненнями  учасників ринку – виробників, фермерів, підприємців, експортерів, ОТГ, профільних міністерств, які зацікавлені у якісних змінах умов ведення бізнесу в Україні та на зовнішніх ринках»,- зазначає очільник ДАР, народний депутат України Андрій Богданець.

Наразі важливим є захист національного виробника, створення ефективної системи агропродовольчої безпеки «від поля до тарілки», інтеграція зі світовими продовольчими системами, політика кліматичних змін та вирішення низки проблемних питань, пов’язаних з цими процесами, в законодавчому полі, зазначають в ДАР

«Ми працюємо над вдосконаленням економічних механізмів та стимулів розвитку сектору. Державна підтримка, система оподаткування, конкурентоспроможність українських компаній, товарів та послуг на внутрішньому та зовнішніх ринках у пріоритеті. Ми запрошуємо український бізнес та експертів до ефективної співпраці», – підкреслює учасник ДАР, народний депутат України Артем Нагаєвський. 

Нові законодавчі ініціативи, вдосконалення законодавчо-правового поля для покращення економічного потенціалу галузі та бізнесу, захист національного виробника, споживача та політичне відстоювання інтересів АПК на всіх рівнях законодавчої та виконавчої гілок влади та на міжнародному рівні є основним фокусом діяльності учасників об’єднання.

 «Вперше в парламенті депутати різних фракцій та політичних сил об’єдналися у спільну ініціативу – Депутатську аграрну раду. І разом з проектним офісом створено прямий канал взаємодії між законодавцями та безпосередньо агробізнесом. Ми відкриті для усіх, хто має бачення та проекти вдосконалення законодавчого поля для розвитку АПК, державних та регіональних програм розвитку агропродовольчого сектору та сільських територій, захисту інтересів виробників та експортерів, підвищення продуктивності та інноваційності галузі», – зазначає Інна Мєтєлєва, керівник проектного офісу Агрополітичний діалог «Аграрна рада».

Довідково: 

Міжфракційне депутатське об’єднання «Депутатська аграрна рада» (ДАР) утворене 19 народними депутатами України. Учасниками міжфракційного об’єднання ДАР є народні депутати: Сергій Бунін, Олександр Гайду, Олександр Горобець, Максим Гузенко, Тетяна Грищенко, Мар’ян Заблоцький, Микола Кириченко, Микола Кучер, Дмитро Костюк, Сергій Литвиненко, Олег Мейдич, Артем Нагаєвський, Дмитро Соломчук, Олег Тарасов, Володимир Тимофійчук, Степан Чернявський, Артем Чорноморов, Маргарита Шол. Очолює ДАР народний депутат України Андрій Богданець. Метою об’єднання є посилення ролі українського АПК в системі світової споживчої безпеки, шляхом парламентської ініціативи законодавчого реформування галузі та   сприяння інтеграційним процесам від «поля до виделки» на внутрішньому та зовнішньому ринках. 

Агрополітичний діалог «Аграрна Рада» є проектним офісом ДАР, який забезпечує програмну діяльність ДАР та координаційну роботу між ДАР та учасниками агропродовольчого сектору через аналіз, розробку та ініціювання нових законопроектів і зміни діючого законодавчого поля в галузі АПК. ДАР на платформі Агрополітичного діалогу «Аграрна Рада» об’єднують ініціативи та учасників українського аграрного ринку, залучають  українських та міжнародних експертів, профільні асоціації та представників законодавчої та виконавчої гілок влади, з метою спільного розвитку і посилення економічної спроможності українського АПК та сільських територій.

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry