Державне підприємство “Укрхімтрансаміак” достроково відтранспортувало мільйон тонн аміаку

Станом на 18 годину 26 хвилин 20 травня 2020-го року державне підприємство «Укрхімтрансаміак» достроково відтранспортувало магістральним аміакопроводом «Тольятті-Одеса» до ПАТ “Одеський припортовий завод” один мільйон тонн аміаку рідкого (плановий термін - 29.05.2020 р.). Досягнуті показники (обсяги) перевищують планові показники на цю дату на 56 тис тонн.

“Навіть в стресових умовах карантинних обмежень, коли у зв’язку з пандемією ми були змушені перевести частину персоналу на дистанційну роботу, нам вдалося досягти випередження планів з транспортування. У першу чергу це стало можливим завдяки злагодженій роботі усіх, хто працює на держпідприємстві. Зокрема, мобілізуючи зусилля, фахівці здійснювали своєчасне та у повному обсязі проведення планових й профілактичних ремонтів та інших заходів, що стало також одним з тих вагомих факторів, які дозволили здійснювати транспортування аміаку більш оперативно, ніж це було передбачено виробничими планами», — зазначив керівник ДП  “Укрхімтрансаміак” Максим Немчинов.

 

ДП «Укрхімтрансаміак» — один із найбільших світових транспортувальників рідкого аміаку — є оператором української ділянки магістрального аміакопроводу «Тольятті — Одеса».

Аміакопровід – це унікальний за своїм технічним рішенням, масштабами і призначенням об’єкт, що транспортує хімічну речовину – рідкий аміак до Одеського припортового заводу, звідки він постачається на експорт до країн Європи, Азії та США.

Впродовж усієї лінії аміакопроводу є 12 роздавальних станцій, через які здійснюється видача аміаку вітчизняним споживачам.

Інфоіндустрія

за матеріалами прес-служби ДП «Укрхімтрансаміак»