Для боротьби з томатною міллю в Іспанії зареєстрували органічний інсектицид

Томатна мінуюча міль (Tuta absoluta) з’явилася в Європі 10 років тому і за цей час встигла значно розширити свій ареал поширення. Боротьбу з цим небезпечним шкідником ускладнює його здатність швидко виробляти резистентність до хімічних інсектицидів і недостатньо широкий вибір доступних виробникам препаратів.
Новий органічний препарат іспанської компанії LIDA Plant Research (Ecothrin®) призначений для боротьби з широким спектром шкідників, включаючи мінуючу міль. Його розроблено на основі рослинних піретринів у формі мікрокапсул.

В даний час це один з небагатьох продуктів на ринку, (зареєстрований в Іспанії) для боротьби з Tuta absoluta на томатах та баклажанах, а також проти інших комах-шкідників: попелиці, білокрилки, трипса і колорадського жука.

Зазначається, що Екотрін (Ecothrin®) володіє сильнішим впливом на шкідників при меншій дозі на одиницю площі. Він також в меншій мірі розкладається під дією світла і підвищеної температури, що підвищує його ефективність. Крім того, препарат володіє відлякуючим ефектом на комах-шкідників. Важливо, що цей засіб зареєстровано в Іспанії для застосування в органічному виробництві.

 

Інфоіндустрія

за матеріалами freshplaza.com

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry