ДПЗКУ розпочинає весняний «форвард»

«Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) оголосила про початок весняної форвардної програми, в рамках якої має намір закупити 845 тис. т зернових і олійних. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«За програмою закупівлі зерна майбутнього врожаю в цьому році ми плануємо придбати 200 тис. т пшениці, 200 тис. т ячменю, 400 тис. тонн кукурудзи і 45 тис. тонн сої. Збір необхідних документів для укладання договорів поставки зерна майбутнього врожаю буде здійснюватися через регіональні відділення корпорації», — зазначив директор департаменту закупівель ДПЗКУ Дмитро Єрмоленко. Згідно з повідомленням, авансовий платіж за 1 т пшениці, ячменю або кукурудзи становитиме 1 980 грн. з урахуванням ПДВ, аванс за 1 т сої — 4 980 грн. (В разі цільового використання коштів на насіння, засоби захисту рослин) або 3 960 грн. (При можливості оцінки якості і стану сходів сої).

У компанії зазначили, що основна вимога до учасників програми — поставки зерна на філії ДПЗКУ. Перевага при укладанні контрактів буде віддаватися тим виробникам, з якими держкорпорація вже має позитивний досвід співпраці. Нагадаємо, що ДПЗКУ завершує осінній етап Програми закупівлі зерна майбутнього врожаю на 2020 р

Інфоіндустрія