Екстрадиція відкладається, справу Фірташа передали на перегляд

16 червня 2023 року Віденський Вищий Земельний суд ухвалив рішення про перегляд справи про екстрадицію Дмитра Фірташа та повернення справи для розгляду в суді першої інстанції. Таким чином, Земельний суд Відня у кримінальних справах повторно розглядатиме питання про допустимість екстрадиції з урахуванням нових доказів та фактів, наданих сторонами у справі.

Дітер Бемдорфер (Dieter Böhmdorfer), адвокат Дмитра Фірташа, коментуючи рішення суду, заявив наступне: «Ми боролися за це справедливе рішення, починаючи з червня 2019 року. Дмитро Фірташ вдячний незалежній австрійській судовій системі за об’єктивний розгляд справи та цілком логічно – за призначення повторного судового розгляду на підставі нових фактів та доказів, наданих суду. Під час затяжних судових розглядів Дмитро Фірташ та його родина опинилися у дуже складній ситуації. Проте хочу наголосити, що він ніколи не сумнівався в об’єктивності та незалежності системи австрійського правосуддя».

Пресслужба Group DF та адвокати не коментують деталі судових баталій та аргументи, які переконали австрійський суд ухвалити об’єктивне рішення. Проте ми наголошуємо, що рішення суду є очікуваним і абсолютно справедливим.

За матеріалами Group DF

 

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry