9-та Міжнародна конференція: Глибока Переробка Зернових – БІЗНЕС НА БІЛОМУ ПОРОШКУ – 2022 16 березня

Дата
01 січня 1970


Головні теми форуму:

До 2050 року чисельність населення світу збільшиться на 2 мільярди людей — з 7,7 мільярда до 9,7 мільярдів, а до кінця століття — майже 11 мільярдів людей.
Ми зіткнемося з безпрецедентним викликом в історії: браком продовольства або погіршенням раціону харчування, або воно буде з низькою харчовою цінністю?
Нас чекає перетворення глобальних агропродовольчих систем з повною зміною розподілу доданої вартості та впевнене зростання сегментів, пов’язаних із біотехнологіями таких як продовольство та упаковка, отриманих шляхом ферментації.

Ми твердо віримо, що ферментація – один із найперспективніших способів нагодувати 9 мільярдів людей безпечнішим, здоровішим і стійкішим способом. Ми готові допомогти сформувати та розвинути світову харчову промисловість за допомогою інновацій, які допоможуть споживачам краще жити, почуватися та харчуватися краще.
Наші спеціалізовані конференції присвячені індустрії крохмалів, продуктам їх ферментації: біополімерам, підсолоджувачам, амінокислотам, харчовим добавкам, напоям та містять ринкові тенденції на глобальних ринках у сільському господарстві, харчовій промисловості, фармацевтиці, виробництві біопалива та інших галузях.

Отже, Запрошуємо до участі у Виставковому форматі Форуму: Глибока Переробка Зернових – БІЗНЕС НА БІЛОМУ ПОРОШКУ – 2022. Київ. 16 березня. Організатор події – компанія AgroInsightex.

Головні теми форуму:
• Розвиток глибокої переробки зерна: від простого крохмалю до продуктів із високою доданою вартістю
• Біопродукти на основі цукрів: Амінокислоти. органічні кислоти. Біопластик
• Крохмалі та протеїни: ринок, виробництво та застосування крохмалю та протеїну
• Технологія сухого помелу як фактор управління ризиками у проектах глибокої переробки зернобобових культур
• Ферментація та отримання більш прибуткових продуктів: етанол, органічні кислоти, амінокислоти, вітаміни тощо
• Світові тренди та проривні розробки в галузі обробки стічних вод заводу з глибокої переробки зерна
• Біозаводи. Економіка заводу глибокої переробки зерна – що змінилося у підходах

До нас долучаться власники, керівники, директори з розвитку та технологи таких компаній: UkrStarch, Roshen, InterStarch, Khlibodar, Glowlit, HD Group, Eridon, Buhler, Alima-bis FPT, Behn+Bates, Biolights, Çemsan, Enzym, Hanse Food Products, Myande та інші. Це речники з України, США, Канади, Туреччини, Китаю, Казахстану, Ізраїлю, Австрії, Німеччини, Швейцарії.
AgroInsightex – єдиний в Україні майданчик, який представляє виключно тематику глибокої
переробки зернових: виробництво біоетанолу, вологий помел кукурудзи та пшениці, переробка нативного крохмалю в крохмалопродукти за напрямами

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry