День Поля “AGRO CHALLENGE”

Дата
22 травня 2024 - 23 травня 2024
Час
09:00-19:00
Локація
с Дослідницьке, Білоцерківського району, Київської області
Вартість
Безкоштовно

День Поля «AGRO CHALLENGE» це аграрний захід України, який об’єднає  все нове, що є у сільському господарстві! Це не просто подія — це виклик майбутнього, де інновації, технології та партнерства зосереджуються  в серці українського агросектору.

Організатором заходу є команда «AGRO TEAM» спільно з Українським науково-дослідним інститутом прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого.

Буде багато цікавого:

– Інноваційні технології:  День Поля «AGRO CHALLENGE»  — це вікно у світ передових технологій для аграрного сектору . Від самохідної техніки до технологій точного посіву — кожен експонат є перлиною інновацій.

– Демо-покази в реальних умовах: що може бути  краще, ніж знайомство з  технікою в дії? День Поля «AGRO CHALLENGE»  – це можливість наочно спостерігати за демонстраційними показами сільськогосподарської техніки в реальних польових умовах.

– Тест-драйв: на Дні Поля «AGRO CHALLENGE»  буде можливість не лише подивитись, а й відчути переваги роботи саме на тих агрегатах, які вас цікавлять.

– Більше 180 учасників та понад  20 демо-експонатів:  від аграрних гігантів України до малих підприємств, які тільки починають свій шлях у аграрному світі — День Поля «AGRO CHALLENGE» об’єднає усіх.

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry