Провідні фахівці господарств, що входять до агрохолдингу KSG Agro, розглянули та проаналізували нові технології вирощування та захисту сільгоспкультур, які пропонують передові світові виробники. Це сталося під час триденного виїзного семінару-навчання «Технології вирощування основних сільгоспкультур», що відбувся у туркомплексі «Осокори» (Орлівщина, Дніпропетровська область).
Серед учасників семінару були керівники підрозділів, агрономи, інженери, директори господарств агрохолдингу з одного боку, а також представники компаній-виробників насіння, добрив, засобів захисту рослин (ЗЗР) та ін. з іншого боку.
У ході заходу фахівці холдингу з перших рук дізналися про нові технології та підходи у вирощуванні основних сільгоспкультур, насамперед — соняшника та кукурудзи. Зокрема, представники компанії «Лімагрейн Україна» поділилися своїми наробками у сфері роботи з насінням, новинками гібридів та технологіями вирощування на основі аналізу врожаю цього року.
Про різні аспекти інновацій вирощування польових культур, а також технології застосування систем захисту рослин йшлося у виступі від компанії «Агрії України». Свої ноу-хау у цьому сегменті представили такі досвідчені виробники, як «УТК ХімАльянс» (рідкі комплексні добрива), «Адама Україна», «Август-Україна», «Ерідон» та ін. А один із європейських лідерів серед насіннєвих компаній «Євраліс Семенс» представила нові гібриди насіння соняшника та технології підвищення врожайності цієї культури. Крім того, компанія «Нор-Ест Агро» поділилася своїми можливостями агротехнічного супроводу та підвищення ефективності агровиробництва.
«Організуючи семінар-навчання, ми ставили завдання аналізу нових пропозицій на ринку у сфері технологій вирощування сільгоспкультур, засобів захисту рослин, зокрема переваг рідких добрив перед сухими, насінництва з метою їх застосування для підвищення врожайності наших культур, — розповідає директор з виробництва агрохолдингу. KSG Agro Дмитро Ємельченко. — У результаті ми отримали можливість дізнатися про новинки у цих сферах безпосередньо від провідних світових виробників, поставити їм усі питання з урахуванням нашої специфіки, а також взяти участь в обговоренні кращих технологій вирощування сільгоспкультур для роботи у 2022 році».
За словами Дмитра Ємельченка, на підставі професійної дискусії було обрано найкращі варіанти від агропостачальників, що буде враховано під час укладання угод на постачання продукції для господарств агрохолдингу.
Інфоіндустрія