FEERUM S.A. реалізує унікальний проект будівництва елеваторів для «Епіцентр К»

Контракт вартістю близько 50 млн євро на будівництво елеваторних комплексів для холдингу "Епіцентр К" загальною потужністю майже на 800 тис т одночасного зберігання зерна, продовжує реалізовувати компанія FEERUM S.A. (Польща). Завершуються поставки по першій частині домовленості на суму 35,6 млн євро. Відповідно до нього спроектували, виготовили і доставили всі необхідні елементи для елеваторів у Вінниці, Іванівці та Вапнярці. Про це повідомляє ІА "Інфоіндустрія" з посиланням на прес-службку "Епіцентр К".

FEERUM S.A. зобов’язалася підготувати об’єкти «під ключ»: виготовити необхідне обладнання, силоси, сушарки, внутрішню транспортну інфраструктуру тощо. Будівельно-монтажні роботи в рамках спільного проєкту виконує український підрядник –  компанія «Агрікон».

«Наразі продовжуємо активно будувати нові промислові елеватори для української компанії на Вінниччині, Київщині та Хмельниччині. Відкриття додаткових потужностей дозволить компанії «Епіцентр К» увійти в п’ятірку лідерів на ринку сучасних промислових зерносховищ України», — пояснив Даніель Януш, президент правління FEERUM S.A.

Компанія постачає своє обладнання для багатьох об’єктів в Європі, Танзанії, Монголії, України. Проте таких масштабних проєктів раніше не було». Зараз ми виконуємо особливий елеваторний контракт, який вважається унікальним навіть для Європи», — наголосив він.

«Зізнаюсь, що я чекав на такого клієнта, як «Епіцентр К», майже двадцять років. Вперше ми зустрілися з паном Олександром Герегою восени минулого року, а вже через місяць розпочали плідну роботу над угодою, яку підписали наприкінці 2018 року. Співпрацю з ТОВ «Епіцентр К» розглядаю як дуже перспективну. Українська компанія зацікавлена ​​в подальшому розвитку і придбанні найкращих інноваційних технологій», — поділився Даніель Януш.

ІА «Інфоіндустрія»