Геопортал відкритих даних – важливий крок у цифровізації земельних даних

Кабмін затвердив Порядок функціонування Геопорталу відкритих даних. Про це Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко написав на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Ще один важливий крок у цифровізації земельних даних — Кабмін затвердив Порядок функціонування Геопорталу. Цей документ є основоположним та критично необхідним нормативним актом. Він визначає склад геопросторових даних та перелік їх основних держателів», – зазначив Роман Лещенко, повідомляє ІА “Інфоіндустрія” з посиланням на прес-службу МінАПК.

За його словами, документ також встановлює основні вимоги до організації виробництва, оновлення, оброблення, зберігання, оприлюднення, візуалізації, використання геопросторових даних. Тобто відкриває можливість повноцінної сумісності між різними за суттю та форматами геопросторовими даними.

«Ми на порозі фінального етапу – попереду прийняття технічних регламентів специфікацій геопросторових даних, метаданих, відкриття стандартів географічної інформації та повна інтеграція з інформаційними системами на всіх рівнях», – додав у своєму дописі Міністр.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry