Голландці показують українським цукровиробникам приклад диверсифікації галузі

Нідерландська біохімічна компанія Avantium запускає новаторський проект із виробництва біопластика з рослинного цукру, а не з викопного палива. У співпраці з виробниками напоїв компанія має намір випускати екологічні пляшки для пива і безалкогольних напоїв.Про це повідомляє kedem.ru.

Рослинний пластик буде виготовлятися з цукру, що витягується з пшениці, буряка і кукурудзи. Відзначається, що новий матеріал буде досить міцним і пластичним, щоб утримувати напої, але при цьому буде розкладатися за рік при використанні компостера і протягом декількох років, якщо його залишити в природних вуличних умовах.

Новий проект вже підтримали такі великі компанії, як Carlsberg, Coca-Cola і Danone, які хочуть продавати свою продукцію в пляшках з биопластику, знижуючи збиток, що наноситься екології використанням пластмаси і викопного палива.

До кінця року компанія Avantium планує залучити великі інвестиції в свій завод. Спочатку він буде виробляти 5 тис. т биопластика щорічно, після чого у міру зростання попиту обсяги будуть рости. Очікується, що продукція в упаковці з рослинного пластику з’явиться на полицях супермаркетів до 2023 року.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry