«Ми вже четвертий рік поспіль навчаємо представників різних організацій. Впродовж 2020-2021 тренінги та курси проходять переважно в режимі онлайн», — зазначила президент ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України Тамара Підберезняк.
Нагадаємо: ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України» виступила з ініціативою створення національної освітньої платформи, яка має підвищити рівень обізнаності населення про основи біобезпеки та з метою популяризації програми PEST FREE.
Зокрема, 14 вересня 2021 року спілка провела форум «Пест контроль та Харчова безпека-2021». Попередження появи та боротьба зі шкідниками є однією з першочергових задач керівництва будь-якого підприємства. Допомогти в цьому може постійний контроль та розробка ефективної стратегії щодо контролю появи та боротьби зі шкідниками.
На думку керівника ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України», наразі в Україні існує незадоволений попит на спеціалістів сфери ПЕСТ КОНТРОЛЬ.
«Ми відкриті до діалогу та співпраці. Запрошуємо долучатися до наших вебінарів представників центрів громадського здоров’я, лікарів, спеціалістів підприємств, котрі надають послуги з боротьби зі шкідниками», — коментує президент ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України Тамара Підберезняк.
По закінченню навчання слухачі отримають відповідні посвідчення.
За словами президента ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України Тамари Підберезняк, курс навчання є ексклюзивним. Спілка планує продовжити серію вебінарів у 2022 році.
Довідка
ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України» створена у 2018 році.
Спілка займається розвитком сфери пест контролю України, здійснює контроль у сфері агробізнесу, виробництві продуктів харчування, побутовому секторі, впроваджує новітні методи з дезінсекції та механізми саморегулювання у галузі пест контролю.
Більше інформації на https://pestcontrol.org.ua.
Інфоіндустрія