ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України» розпочала навчання спеціалістів сфери пест контролю

Громадська спілка «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України» розпочала дводенне навчання «СПЕЦІАЛІСТ ПЕСТ КОНТРОЛЮ».
Курс триватиме 25-26 листопада 2021 року.

«Ми вже четвертий рік поспіль навчаємо представників різних організацій. Впродовж 2020-2021 тренінги та курси проходять переважно в режимі онлайн», — зазначила президент ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України Тамара Підберезняк.

Нагадаємо: ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України» виступила з ініціативою створення  національної освітньої платформи, яка має підвищити рівень обізнаності населення про основи біобезпеки та з метою популяризації програми PEST FREE.
Зокрема, 14 вересня 2021 року спілка провела форум «Пест контроль та Харчова безпека-2021». Попередження появи та боротьба зі шкідниками є однією з першочергових задач керівництва будь-якого підприємства. Допомогти в цьому може постійний контроль та розробка ефективної стратегії щодо контролю появи та боротьби зі шкідниками.

На думку керівника ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України», наразі в Україні  існує незадоволений попит на спеціалістів сфери ПЕСТ КОНТРОЛЬ.

«Ми відкриті до діалогу та співпраці. Запрошуємо долучатися до наших вебінарів представників центрів громадського здоров’я, лікарів, спеціалістів підприємств, котрі надають послуги з боротьби зі шкідниками», — коментує президент ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України Тамара Підберезняк.

По закінченню навчання слухачі отримають відповідні посвідчення.
За словами президента ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України Тамари Підберезняк, курс навчання є ексклюзивним. Спілка планує продовжити серію вебінарів у 2022 році.

Довідка

ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України» створена у 2018 році.
Спілка займається розвитком сфери пест контролю України, здійснює контроль у сфері агробізнесу, виробництві продуктів харчування, побутовому секторі,  впроваджує новітні методи з дезінсекції та механізми саморегулювання у галузі пест контролю.
Більше інформації на https://pestcontrol.org.ua.

 

Інфоіндустрія