HORSCH представляє новий каток-подрібнювач Cultro TC

Cultro TC - це легкий подвійний каток-подрібнювач з робочою шириною в даний момент 3 м і 12 м. Знаряддя  має широкий спектр застосування - як у соло-застосуванні, так і в поєднанні з іншими машинами. Рекомендовано пріоритетне застосування Cultro TC - обробка стерні рапсу, соняшнику, кукурудзи або заробки сидераторів.

Компактна конструкція та відносно невеликий діаметр ріжучх катків Cultro TC забезпечують високу частоту обертів валів із закріпленими на них ножами для інтенсивного подрібнення органічної маси. На кожному валу монтовані по шесть ножей, працюючи чудово по відношенню один до іншого. Ця  особливость машини може отримати максимальний ефект при зміні роботи навіть самих грубих рослинних залишків.

На першому етапі продажів машина буде доступна в двох варіантах. Навісна модель Cultro 3 TC з робочою шириною 3 м агрегатується за допомогою 3-точ. навішування. Цей варіант агрегату особливо цікавий наявністю можливості навішувати каток-подрібнювач (без ґрунтоущільнювача) на передню навіску трактора, комбінуючи його з Joker CT (навішується ззаду на трактор). Інший варіант агрегатування Cultro 3 TC (з ґрунтоущільнювачем) — задня навіска на трактор. При цьому для Cultro 3 TC доступні всі варіанти ґрунтоущільнювача, що і для Joker CT.

Причіпна модель 12 TC має робочу ширину 12 м і кілька особливостей. Рамна конструкція зроблена так, щоб вся вага машини припадає на ґрунтоущільнювачі. У 12 ТС вали ріжучих ковзанок не є цілісними і складаються з сегментів шириною 3 м, що дозволяють копіювання мікрорельєфу поля, що при великій робочій ширині агрегату дуже важливо. Кожен сегмент має власний захист від перевантаження і може індивідуально підніматися вгору, коли машина наїжджає на перешкоду.

Cultro TC може оснащуватися поряд з ґрунтоущільнювачем, також і бороною, яка рекомендована при необхідності поверхневого розподілу пожнивних залишків. Перед ріжучими катками Cultro може бути додатково розміщена і вирівнюча дошка Crossbar, рекомендована, якщо машина використовується для передпосівної обробки.

Продуктивність Cultro складається з високою робочою швидкості (до 20 км / ч) і малим тяговим опором машини. Для роботи з Cultro 12 TC досить трактора потужністю 200 к.с.

 

ІА «Інфоіндустрія»