Hyundai допоможе українським виробникам добрив

15 листопада 2023 року у Відні Group DF International GmbH уклала меморандум про взаєморозуміння з Hyundai Engineering Co., Ltd.Документ передбачає співпрацю сторін шляхом створення спільних інвестиційних проектів у галузі виробництва добрив як на території України, так і в інших юрисдикціях. Зокрема, йдеться про плани щодо спільної реалізації проектів щодо будівництва нових та реконструкції існуючих хімічних заводів, що належать Групі.

«Сторони виявляють особливий інтерес до співпраці у проектах будівництва нових та/або реконструкції існуючих хімічних заводів/заводів з виробництва добрив, якими оперує Group DF», – йдеться у документі. При цьому наголошується, що сторони сумлінно співпрацюватимуть та здійснюватимуть усі необхідні зусилля для досягнення спільної мети – відновлення України.

Hyundai Engineering Co., Ltd є всесвітньо відомою компанією-підрядником з інжинірингу, закупівлі та будівництва заводів, пов’язаних з переробкою нафти та газу, у тому числі заводів з виробництва добрив та хімічних речовин.

«Компанія готова розглядати варіанти участі у повоєнному відновленні хімічної промисловості України. Ми щиро віримо у перспективи відновлення інфраструктури, відновлення та будівництва заводів з газопереробки», – зазначив Lim Seung Jae, старший віце-президент Hyundai Engineering Co., Ltd.

«Group DF формує стратегію відновлення хімічної промисловості в післявоєнній Україні та планує забезпечити відкладений попит з боку аграрної галузі України. За підтримки та у співпраці з Hyundai Engineering Co, ми зробимо свій внесок у відродження економіки України та посилення хімічної промисловості. Група також розглядає різнобічну співпрацю з Hyundai Engineering Co у проектах з відновлення та розширення логістичної інфраструктури», – сказав Роберт Шертер-Джонс, CEO Group DF International GmbH.

Group DF не уточнюють куди буде направлена співпраця з Hyundai Engineering, але є дві, цілком зрозумілі цілі, – перша – відновлення ПрАТ Сєвєродонецбке об’єднання Азот, що на Луганщині (після визволення землі), друга – побудова нових потужностей на Рівнеазот. Відомо, що Group DF перевезли виробництво карбаміду з Естонії в Україну, але повноцінно реалізувати проект побудови заводу завадила повномасштабна війна росії проти України (ред. ІА Інфоіндустрія)

За матеріалами Group DF

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry