Імпорт добрив катастрофічно падає і вже в три рази менше власного виробництва

В серпні 2023 року українські імпортери завезли 77 тис. тон азотних добрив. Ми публікуємо рейтинг найбільших постачальників саме азотних добрив і треба зауважити, що з’явилось багато нових гравців. При цьому, обсяги імпорту добрив вже в три рази менше обсягів власного виробництва

Більше всього імпортували карбаміду – 24,3 тис. тон, тут знайомі компанії і всі є сильними гравцями серед трейдерів.

Аміачної селітри завезли менше на 5 тис. тон, але відому гравці імпортери тут представлені в меншому ступені.

Імпорт сульфату амонію вимагає ретельного знання ринку, адже кристалічний сульфат зберігається кепсько, а його покупці замовляють товар у перевірених постачальників. Обсяг імпорту аж 16 тис. тон, тільки на 2,8 тис. тон менше, ніж аміачної селітри

Обсяг імпорту КАС-32 склав тільки 5,68 тис. тон, але це майже все завозиться автотранспортом, що видається досить складним логістичним варіантом.

Сульфат навчились гранулювати в Україні, тож гранульований продукт завозився обсягом 4,6 тис. тон, в 3,5 рази менше, ніж кристалу.

Особливістю серпневого імпорту є те, що карбаміду імпортували в декілька разів менше, ніж в травні-червні. Ціни зросли, а сама логістика ускладнилась набагато більше, по суті стала небезпечною. Українські виробники натомість в серпні виробили більше 224 тис. тон азотних добрив.

Познайомитись із найбільшими імпортерами добрив в Україні і дізнатись в чому їх секрет Ви зможете на Вінницькому Агрохімічному Форумі 2 листопада 2023 року.

ДЛЯ АГРАРІЇВ РЕГІОНУ ДІЮТЬ ОСОБЛИВІ УМОВИ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ!

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry