Ізраїль зацікавлений у постачанні кошерного м’яса з України

Джоел Ліон, посол Ізраїлю в Україні, зазначає, що країна має інтерес щодо імпорту українського кошерного м’яса. Наразі наша країна активно експортує до Ізраїлю сухе молоко. На думку пана посла, після того, як набуде чинності Угода про зону вільної торгівлі, має активізуватись і торгівля м’ясом.“Сюди вже приїжджають фахівці з Ізраїлю, роблять шхита (кошерний забій худоби), і вся продукція від цієї шхита імпортується в Ізраїль”, – цитує Джоела Ліона видання agronews.ua з посиланням на The Page. Таким чином, в майбутньому не має виникнути проблем з попитом з боку ізраїльських покупців.

Раніше цього року для представників малого та середнього бізнесу України в аграрній сфері була організована Торгова місія до Ізраїлю. Поїздка відбулася за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи ЄС EU4Business, Офісу з просування експорту України та Мінекономрозвитку.

Наразі Ізраїль зацікавлений в імпорті м’яса, зокрема птиці (готові продукти, морожене та субпродукти), м’ясних консервів, молочних продуктів, яєць, меду та ін.

Meat-Inform

Інфоіндустрія

 

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry