John Deere запускає нову лінійку самовирівнюючих навантажувачів

John Deere оголосив про запуск лінійки механічних самовирівнювальних навантажувачів.

Нові Навантажувачі сумісні з компактними універсальнімі тракторами John Deere 1E, 1R, 2R и 3E и будут Доступні з середини 2020 року.

Механічна система самовирівнювання дозволяє оператору автоматично підтримувати положення переднього знаряддя від землі до максимальної висоти навантажувача.  Це забезпечує операторам більш високий рівень безпеки, запобігаючи потрапляння предметів або матеріалів на капот.

Істотне середнє збільшення можливостей підйому і відриву дозволить досвідченим операторам отримати вигоду від підвищення продуктивності за рахунок скорочення часу, необхідного для виконання конкретних завдань.

Крім того, механічний самовирівнюється навантажувач John Deere для 120R, 220R і 300E буде доступний з третім набором функцій, який дозволяє використовувати додаткові навісні пристосування, такі як популярний ківш 4 в 1. Система кріплення навантажувача Quik-Park ™ і утримувач навісного обладнання Quik-Change  надають операторам можливість легко встановлювати і знімати навісне обладнання в міру необхідності для виконання поставленого завдання.  Кожен з цих варіантів дозволяє операторам виконувати більше завдань за менший час.

 

ІА «Інфоіндустрія»