Компактні та потужні мотоблоки за версією Motozilla

Мотоблок – це один із головних помічників дачників та фермерів. Без його допомоги досить важко обробляти великі земельні ділянки. Та й якість обробки значно страждає, якщо обробляти вручну – повідомляють співробітники компанії Мотозілла. При виборі мотоблоку потрібно враховувати вид ґрунту, адже від цього залежить загальний результат роботи.

Основні види мотоблоків

Мотоблоки поділяються за двома основними параметрами: це вага самого агрегату і тип палива, що використовується. Зазвичай бензинові мотоблоки важать менше, ніж дизельні, і відносяться більше до легкого та середнього класу.

Від розміру мотоблока залежить, яке додаткове обладнання на нього може підійти. Зазвичай легкі мотоблоки використовують для вирощування невеликих земельних ділянок.

Комплектом до них йдуть набір фрез від 2-х до 6 штук. Основна функція такого мотоблоку — це обробіток ґрунту, збирання бур’янів, обробіток ґрунту добривами. У важких агрегатів на дизелі функціонал набагато більше. Такий пристрій може не тільки зорати і допомогти при добривах землі, але й допомогти зі збиранням снігу, викосити траву, посадити та прибрати коренеплоди та багато іншого.

За вагою мотоблоки можна поділити на:

— легкі, їхня вага досягає близько 80 кг. Їх тип двигуна бензиновий, їхня продуктивність досить невелика, при довгій роботі можливі перегріви. У таких моделях можуть бути колеса, а пересування здійснюватися тільки за рахунок грунтозачепів і фрез. Використовують таку техніку для роботи на ділянці не більше 40 соток.

— середні, їхня вага зазвичай може досягати близько 120 кг. Двигун найчастіше бензиновий, рідше дизельний. На такий мотоблок запчастини коштують дорожче, але на нього можна підключити набагато більше обладнання. Земельна ділянка для обробки таким мотоблоком може бути до 1 гектара. На ньому можна і орати, і боронувати, і просівати.

— Важкі, вага такої техніки може досягати 350 кг. Цей мотоблок більше нагадує міні трактори з безліччю варіантів навісного обладнання. Має велику потужність і може витримати досить великі навантаження. Можна обробляти до 5 га.

Основні деталі, на які варто звернути увагу, перш ніж купувати мотоблок?

Перед тим, як купити мотоблок, необхідно зважити і розібратися з такими питаннями, як:

  • що саме планується опрацьовувати на цій техніці;
  • на ділянку якого розміру купується техніка, який вид ґрунту у цієї ділянки;
  • якого виду необхідне навісне обладнання і чи потрібне воно взагалі.

Інфоіндустрія