Компанія “Ostchem” збільшила обсяг виробництва медичного кисню у півтори рази

У листопаді 2021 року три підприємства азотного холдингу Ostchem виробили та відвантажили лікарням рекордні 469,2 тис. м3 медичного кисню. Це більш ніж у півтора рази більше, ніж у жовтні, коли підприємства виробили 283,6 тис. м3 кисню.

Обсяги та географія постачання медичного кисню заводами Ostchem у листопаді 2021 року:

– Черкаський «Азот» поставив 491,3 тонн медичного кисню (у жовтні – 560 тонн). Кисень постачається у цистернах до лікарень Сумської, Черкаської, Київської, Волинської, Житомирської областей, Вінницької, Івано-Франківської, Тернопільської та Миколаївської областей.

– Сєвєродонецький «Азот» поставив лікарням 72,6 тис. м3 медичного кисню (у жовтні – 43,9 тис. м3). Кисень надходить у балонах до лікарень Луганської та частково Донецької областей.

– «Рівнеазот» поставив 52,7 тис. м3 кисню (у жовтні – 17,3 тис. м3). Кисень відвантажується у балонах до лікарень Рівненської, Волинської та Житомирської областей.

Весь кисень, який виготовляють заводи Ostchem, за рішенням акціонера підприємств постачається безкоштовно до лікарень 12 областей України. У координації з Міністерством охорони здоров’я, головами ОДА та мерами міст медичний кисень відвантажується у балонах чи в спеціальних цистернах. Крім поставок медичного кисню, підприємства на місцях надають лікарням додаткову допомогу, необхідну в умовах епідемії. Насамперед йдеться про закупівлю обладнання для подачі кисню та будівництво кисневих станцій.

«Сьогодні три заводи азотного бізнесу Group DF – Черкаський «Азот», Сєвєродонецький «Азот», «Рівнеазот» – у числі найбільших постачальників медичного кисню в країні. З початку року ці підприємства відвантажили медустановам 1,171 млн м3 кисню. У листопаді відбулося значне зростання споживання медичного кисню лікарнями. Завдяки надзусиллям наших хіміків, підприємствам у листопаді вдалося наростити поставки кисню на 65,5% – з 10 тисяч до 15 тисяч кубометрів щодня і закривати 100% запитів, що надходять до нас», – зазначає Олег Арестархов, керівник департаменту корпоративних комунікацій Group DF.

За його словами, поява нового штаму вірусу Omicron та його поширення на території України – це новий виклик, до якого зараз готуються підприємства спільно з медиками. «Потреба лікарень у кисні може зрости, тому бізнес завчасно нарощує обсяги виробництва відповідно до заявок МОЗ, що надійшли. Бізнес сьогодні максимально допомагає закрити зростаючий попит на медкисень», – зазначив Арестархов

У 2021 році крім допомоги з постачанням кисню Group DF надала допомогу українській медицині на суму понад 56 мільйонів гривень. Більша частина допомоги спрямована на боротьбу медиків із СOVID-19.

 

Інфоіндустрія за матеріалами Group DF

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry