Конкурс на ОПЗ поновлюється в понеділок

ОПЗ поновлює конкурс на компанію – партнера (Замовника) для здійснення давальницької операції та продажу готової продукції. Про це Інфоіндустрії стало відомо сьогодні з сайту заводу. Компаніям, що приймали участь у квітневому конкурсі були надіслані листи-запрошення на понеділок. Відбудеться третій етап відбору – співбесіди і перемовини з учасниками.

Повідомлення на сайті наступне: «У зв’язку із скасуванням заходів забезпечення позову, вжитих ухвалою Господарського суду Одеської області від 19.04.2021 року у справі №916/1021/21, АТ «ОПЗ» повідомляє про поновлення процедури відбору згідно з Порядком проведення відбору та визначення Замовника робіт з переробки давальницької сировини та послуг відвантаження готової продукції для АТ «ОПЗ», оголошеного 29.03.2021 р.»

Фактично, ще в кінці червня судом була знята попередня заборона на проведення конкурсу. Шанси мають всі учасники третьої стадії відбору, вийшли до третього етапу «Нафтогаз Трейдинг», «Агро Газ Трейдинг», Торговий дім «Сокар Украина», «Юг Газ», «Окко Контракт», також готує документи MADDOX SA. (є рішення Одеського суду).

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry