KSG Agro реалізує нову програму відгодівлі поросят

На свинокомплексі KSG Agro реалізується програма зниження вартості відгодівлі поросят. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу з посиланням на керівника м'ясного напрямку KSG Agro Олександра Долженка.

В рамках програми введено додатковий більш поживний рецепт для збільшення швидкості зростання з метою зменшення конверсії корму та вартості відгодівлі в цілому.

«Нами проведено роботу на ділянці відтворення з метою отримання «рівномірних» за вагою та статусом здоров’я груп поросят – групи закриваються за 3-4 дні, — розповідає Олександр Долженко. — Крім того, для підтримки вилучень у «дорощуванні» придбано додаткові годівниці та організовано рідке годування у перший тиждень після відлучення. Таким чином, досягається мета — напоїти поросят й навчити їх цього тижня користуватися звичайними напувалками. На етапі відгодівлі ми змінили програму годівлі з метою збільшення швидкості зростання та зменшення конверсії корму, водночас вартість відгодівлі за ціною комбікорму не збільшилася. В результаті здійснення цих дій маємо позитивний вплив на вартість відгодівлі, яка знизилася до 36 грн./кг».

Нині на свинокомплексі стартувала вакцинація поросят від цирковірусу, що дало рівномірніше поголів’я з вищим статусом здоров’я. Також постійно здійснюється моніторинг системи «мікроклімат», наприклад, якщо не створюється необхідний температурний режим, тобто недостатньо опалюється приміщення, то топиться кормами. В результаті поросята для обігріву більше споживатимуть комбікормів. Саме тому постійно ретельно підтримується оптимальний температурний режим.

 

Інфоіндустрія