KSG Agro буде вирощувати нішові культури

KSG Agro розширить асортимент вирощуваних культур горохом та квасолею.

KSG Agro розширить асортимент вирощуваних культур за рахунок бобових та нішевих культур — гороху та квасолі. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.
Агрохолдинг KSG Agro розширить асортимент вирощуваних культур за рахунок бобових та нішевих культур — гороху та квасолі.
Проєкт буде реалізований у два етапи. На першому етапі у першій декаді листопада цього року буде засіяно 50 га насінням першої репродукції гороху виробництва Сербії сорту «Мороз». Крім того, в залежності від погодних умов січня-лютого 2022 р., у травні буде здійснено посів насіння квасолі також на площі 50 га.
На другому етапі планується вирощувати горох та квасолю на посівних площах по 500-700 га відповідно.
«Розширення асортименту бобовими, у нашому випадку горохом, закономірно, адже ця культура дуже корисна як попередник для вирощування озимих культур. Крім того, горох входить до складу комбікорму для свиней, а мати свою сировину для кормів дуже важливо для нашого свинокомплексу, особливо на тлі їх серйозного подорожчання. Горох цілком може стати гідною заміною соєвого шроту в комбікормах як джерело протеїнів та білків, — розповідає директор з виробництва KSG Agro Дмитро Ємельченко. – Щодо квасолі, то звернути увагу на цю культуру було одразу кілька причин – висока рентабельність виробництва, стабільна ціна, експортний потенціал, а також той факт, що включення квасолі у сівозміну позитивно впливає на якість ґрунту та збільшення врожайності культури-послідовника».

 

Інфоіндустрія