KSG Agro розвиває партнерство в сфері підготовки фахівців

Агрохолдинг виступає замовником робітничих кадрів та робить для їх підготовки максимум.

Агрохолдинг KSG Agro розвиває партнерство в сфері підготовки фахівців з трьома учбовими закладами Дніпропетровщини – Дніпровським державним аграрно-економічним університетом (ДДАЕУ), Томаківським професійним аграрним ліцеєм та Софіївським професійним ліцеєм. Про це повідомила пресслужба компанії.

З цією метою з ДДАЕУ підписано меморандум про співробітництво, а з аграрними ліцеями – угоди про надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти між професійно-технічними навчальними закладами та замовником робітничих кадрів. При цьому в рамках партнерства з ДДАЕУ декілька студентів випускних курсів працюють в компаніях холдингу на профільних технологічних посадах та продовжують освіту на дуальній основі. У випадку з аграрними ліцеями фактично йдеться про цільову освіту трактористів, машиністів, водіїв та працівників фермерських господарств.

З метою ефективної підготовки кадрів агрохолдингом створено всю необхідну інфраструктуру – гуртожитки, учбові класи, лабораторії та інше необхідне обладнання. Тобто наявні всі можливості для проходження виробничої практики в господарствах холдингу.

«Співпраця з учбовими закладами – це можливість підготовки працівників для нашого холдингу, в тому числі, дефіцитних в українському АПК спеціальностей, наприклад, механізаторів», – коментує директор з персоналу KSG Agro Ірина Паливода.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry