KSG Agro створив штаб протидії коронавірусу на свинокомплексі в с. Нива Трудова

KSG Agro створив штаб протидії коронавірусу на свинокомплексі в с. Нива Трудова (Апостолівський район, Дніпропетровська обл.). Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.На базі підприємства «Стронг-Інвест», що входить до складу агрохолдингу KSG Agro та керує свинокомплексом в с. Нива Трудова, створено оперативний штаб протидії коронавірусу. До його функцій входить надання практичної допомоги для профілактики коронавірусної інфекції співробітниками свинокомплексу, їх родинами, усіма мешканцями села в період карантину, а також надання інформаційної та психологічної підтримки.

У зв’язку з пандемією СOVID-2019 та оголошеним в Україні карантином на свинокомплексі, що входить до складу стратегічно важливих продовольчих підприємств, реалізуються додаткові заходи профілактики і протидії коронавірусу. Зокрема, особлива увага приділяється розосередженню співробітників на виробничих ділянках.

Весь персонал свинокомплексу забезпечений захисними масками, без яких неможливі транспортування та проходження санпропускнику.

Співробітники, що мають клінічні ознаки інфекції (підвищена температура тіла, кашель, нездужання та ін.), до роботи не допускаються. Щодня, перед початком робочого дня здійснюється клінічний огляд персоналу.

Всі заходи з протидії корона вірусу координуються оперативним штабом. До його складу увійшли співробітники й ветерани свинокомплексу. Крім того, в штабі організована та діє «гаряча лінія» (098) 134 14 54. Співробітники колл-центру нададуть необхідні консультації, організують первинну медичну допомогу, запишуть до лікаря й організують доставку хворих та ін.

Завдяки діяльності оперативного штабу, всі співробітники свинокомплексу та їх родини вже забезпечені необхідною кількістю засобів індивідуального захисту, включаючи маски, дезінфектанти, одноразові рукавички та господарське мило. На другому етапі в найближчі дні засоби захисту будуть поширюватися в с. Нива Трудова серед ветеранів свинокомплексу, одиноких пенсіонерів, багатодітних сімей, дітей-сиріт та соціально незахищених верств населення. Також на період карантину буде організовано регулярне забезпечення жителів села продуктовими наборами.

ДОСЬЄ

KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry