KSG Agro узяв розширений кредит на поповнення оборотних коштів підприємств холдингу

KSG Agro збільшив кредитну лінію в «Таскомбанку» на 50%, з 12 млн. дол. до 18,5 млн. дол. Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу. Кошти призначені для поповнення оборотних коштів підприємств холдингу, зокрема, для проведення посівних і збиральних кампаній, модернізації свинокомплексу в с. Нива Трудова, рефінансування валютних зобов'язань.

На початку 2021 року низка підприємств, що входять в холдинг KSG Agro підписали з «Таскомбанк» договори про зміну лімітів кредитування. Кредитні лінії, що відкриті компаніям «Рантьє», «КСГ Дніпро» і « Стронг -Інвест» сумарно збільшилися з  з 12 млн. дол. до 18,5 млн дол. (або 522 млн грн). Згідно з умовами договорів кредитні лінії є мультивалютними ( гривня\долар США). Кредитні договори діють до кінця 2024 року.

Як повідомив голова Ради директорів  KSG Agro Сергій Касьянов, «цільове призначення кредитів — поповнення оборотних коштів підприємств холдингу, що займаються вирощуванням сільгоспкультур і тваринництвом. «Ми можемо використовувати ці лінії для проведення посівних і збиральних робіт. Також частину їх плануємо направити на подальшу реконструкцію і модернізацію нашого свинокомплексу в с. Нива Трудова Апостолівського району Дніпропетровської області».  Крім того, одна з цілей збільшення кредитної лінії — рефінансування валютних зобов’язань і хеджування валютних ризиків.

При цьому аграрій підкреслив, що згідно з умовами договорів, підприємство буде користуватися кредитними коштами в разі необхідності, і наявність лінії не означає, що кошти будуть обов’язково вибрані в повному обсязі.

Інфоіндустрія