KSG Agro збільшує дохід

KSG Agro за 9 місяців 2021 р. збільшив валовий дохід на 43%, EBITDA – на 10% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу із посиланням на звіт компанії, оприлюднений на Варшавській фондовій біржі (ВФБ).

Агрохолдинг KSG Agro за 9 місяців 2021 р. збільшив валовий дохід на 43% порівняно з аналогічним періодом минулого року – з 14,7 до 20,9 млн. дол. При цьому динамічно зростали й інші фінансові показники. Так, EBITDA за цей же період зросла на 10% — з 6,7 до 7,4 млн. дол., валовий прибуток на 8% — з 6,8 до 7,3 млн. дол., операційний прибуток на 11% — з 5,6 до 6,1 млн. дол., прибуток до оподаткування на 263% – з 4,8 до 17,3 млн. дол.

«Незважаючи на складний карантинний період та супутні йому обмеження, нам, протягом трьох кварталів цього року, вдалося суттєво збільшити всі ключові фінансові показники, – коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. — Рекордна за останні роки врожайність усіх основних сільгоспкультур у сегменті рослинництва, а також оновлення поголів’я, покращення якості та структури комбікормів, зниження вартості відгодівлі, розширення виробництва свинини у фасованому форматі у свинарському сегменті дозволяє нам прогнозувати збільшення валового доходу та EBITDA за підсумками всього 2021 року».

Інфоіндустрія