KSGAgro розробив нову стратегію

Агрохолдинг KSGAgro у 2024 р. реалізуватиме стратегію «мережецентричності».

KSGAgro у 2024 р. реалізуватиме стратегію «мережецентричності». Про це повідомила пресслужба компанії із посиланням на керівника агрохолдингу Сергія Касьянова.

 

Агрохолдинг KSGAgroу 2024 р. реалізуватиме стратегію «мережецентричності». За словами голови Ради директорів холдингу Сергія Касьянова, суть нової стратегії полягає в тому, аби у воєнний період, що характеризується невизначеністю, використати принцип «мережецентричності», в основі якого ефективна керованість в складних умовах та оптимальний розподіл ризиків.

«Ми вирішили перейти від однієї великої та вразливої локації до набагато безпечнішої та продуктивнішої «сітки», яка складається з різних локацій. Відповідно поголів’я свиней на головному майданчику на Дніпропетровщині ми потроху вирішили зменшувати,  одночасно збільшуючи його на інших фермах. Першою такою фермою став комплекс у с. Новорайську Херсонської області. Вибір локації був не випадковий, він дозволив нам перейти від виробництва та постачання свинини до системних інвестицій, у тому числі й соціальних», – коментує Сергій Касьянов.

За його словами, разом із партнерами агрохолдинг реконструював свинокомплекс, який на сьогодні є чи не єдиним свиногосподарством у деокупованій Херсонській та сусідній із нею Миколаївській областях. Наразі тут вже створено 95 нових робочих місць. Підприємство та населений пункт підключені до альтернативних джерел прісної води, проблеми з якими виникли після руйнування російськими військами Каховської греблі. На даний момент у Новорайську утримується 3 тис. свиноматок та вирощується щомісяця понад 6 тис. поросят, які вирушають на відгодівлю по всій Україні.

Сергій Касьянов: «Зрозуміло, що кількість свинарських об’єктів, які підходять для викупу чи оренди,обмежена. Їхній пошук, реконструкція, налагодження обладнання, системи виробництва та контролю, навчання персоналу – все це вимагає дуже великого терміну реалізації. Вихід знову підказала та сама «мережецентричність». Її довелося додумати до кінця та створити інноваційну бізнес-модель, за якою в українському свинарстві, наскільки мені відомо, ще ніхто ніколи не працював. Нова бізнес-модель не передбачає оренди чи викупу компанією виробничих майданчиків. На зміну їм приходить кооперація KSG Agro та фермерського колективу. Наш агрохолдинг постачає поросят та корми, а ферма забезпечує відгодівлю та ветеринарний контроль. Партнери ділять не лише ризики, а й прибуток, тож мотивовані на найвищий результат».

Пілотним проєктом для нової бізнес-моделі стало підприємство у Хмельницькій області. Тут одночасно дорощуватимуть до 115 кг близько 8 тисяч 25-кілограмових поросят. Збільшення числа таких партнерських проєктів дозволить підтримувати тварин у більш безпечних умовах та кращому стані здоров’я, ніж на великому комплексі. А це своєю чергою суттєво знижує витрати на лікування та профілактику захворювань.

«Такий формат бізнес-кооперації вже сподобався багатьом українським свинарям, оскільки його вигоди, пов’язані з диверсифікацією, зниженням витрат та ризиків цілком очевидні. Тим більше, що ми, окрім постачання поросят та кормів, надаємо повний консалтинговий супровід таких проєктів», – резюмує Сергій Касьянов.

Інфоіндустрія

 

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry