Kubota представляє нові трактори M6002

На виставці FIMA в Іспанії Kubota представляє нову серію тракторів M6002.

Ця серія доступна в трьох моделях M6122, M6132 і M6142 з відповідними потужностями 121, 131 та 141 кіниських сил. Всі вони оснащені чотирициліндровим двигуном Kubota Stage V об’ємом 6 108 куб. Завдяки функції прискорення ці трактори знижують частоту обертання двигуна до 1640 об / хв на швидкості 40 км / год, що знижує витрату палива і рівень шуму. Цей двигун оснащений фільтром  із збільшеним інтервалом очищення від 3000 до 6000 годин для підвищення ефективності технічного обслуговування. Крім того, він оснащений великим 230-літровим баком, який стане в нагоді для довгих робочих днів.

Коробка передач абсолютно нова, пов’язана з електрогідравлічним реверсом з регулюванням чутливості. Він має 3 діапазони і 8 швидкостей з перемиканням під навантаженням Powershift, з автоматичним режимом з регулюванням чутливості перемикання передач. Ця трансмісія має нову функцію Xpress Restart для безпосереднього керування зчепленням з допомогою педалі гальма. Таким чином, користувач може зупинити трактор без використання педалі зчеплення.

Кабіна M6002 відрізняється новим підлокітником з інтегрованим багатофункціональним важелем, на якому ми знаходимо органи управління для перемикання передач заднього ходу, підйому, запам’ятовування обертів двигуна і автоматичного режиму перемикання під навантаженням. Додатковий 7-дюймовий термінал Isobus K-Monitor забезпечує ергономічне управління всіма цими функціями.

Великий люк на даху забезпечує підвищену видимість, особливо для додатків з фронтальним навантажувачем. Ці трактори мають 10 світлодіодних фар в стандартній комплектації з можливістю додавання 6 додаткових світлодіодних фар в якості опції для освітлення на 360 °. Нарешті, ця кабіна оснащена сидінням Grammer преміум-класу та механічної підвіскою кабіни для максимального комфорту.

Нові посилені передні і задні мости мають підвищену корисне навантаження, що дозволяє інтенсивно використовувати їх при роботі з фронтальним навантажувачем або під час транспортних операцій. Стандартна двухскоростная система Kubota пропонує покращений радіус повороту 4,5 метра, що робить цей трактор хорошим союзником для заводчиків. З гідравлічної боку насос CCLS забезпечує витрата 115 л / хв і дозволяє заднього навіскою піднімати до 7 тонн.

Ці трактори також можуть бути  з фронтальним навантажувачем (5 моделей від сегмента Utility до сегмента Premium) і будуть доступні в кінці 2020 року.