Lebosol® Dünger GmbH – провідний європейський виробник рідких добрив для позакореневого живлення.

Продукти компанії Lebosol на ринку України представленні з 2012 року. Саме компанія BIOFERT стала першим і єдиним офіційним дистрибутором  та імпортером рідких добрив Lebosol.

 

Станом на сьогоднішній день в Україні представлено понад 40 продуктів даного виробника, що може забезпечити різні потреби культур:

-обробка насіння;

-моно добрива (цинк, бор, сірка, кальцій, магній, марганець, молібден і т.д.);

-комплексні добрива (розроблені з врахуванням потреб різних культур);

-добрива для органічного землеробства;

-добрива з фунгіцидним ефектом;

-добрива з родентицидною дією.

Історія розвитку компанії Lebosol® 

Компанія Lebosol® Dünger GmbH заснована в м. Deidesheim (Німеччина) у 1989 р., та являла собою сімейне підприємство зі штатом з 3-х працівників, що спеціалізувалась на виробництві одного продукту – Амінозол. На сьогоднішній день компанія виготовляє понад 70 різноманітних продуктів, а штат працівників перевищує 100 чоловік.

У 2004 року Lebosol®  переїхала в місто Ельмштайн (Рейнланд — Пфальц, Німеччина), де  і до сьогодні знаходиться головний офіс компанії.

Для збільшення виробництва, продаж та виходу на нові ринки збуту компанія Lebosol® Dünger GmbH побудувала у 2007 році новий власний завод  з  виробництва рідких добрив у м. Зембах, та відкрила сучасну лабораторію. У 2009 р. відбулось відкриття першого представництва Лебозол Болгарія, а у 2012 р. було відкрито Лебозол Румунія та  підписано угоду з компанією Біоферт про дистрибуцію рідких добрив в Україну. 2014 році введено в експлуатацію другий завод в місті Зембах. У 2018 р. компанія запустила три нових заводи, відкрила 4 автономні, сучасні логістичні центри та задіяла близько 100 працівників, з яких 9 високо кваліфікованих  агрономів.

2019 – відбулось  відкриття Лебозол Україна.

На сьогоднішній день Lebosol® є одною з трьох компаній в Європі яка володіє відповідним обладнанням, та штатом кваліфікованих спеціалістів для виготовлення високоякісних формульованих рідких добрив, які активно продаються в 35 країнах світу.

Знання, якість, надійність та  безпека — це найважливіші критерії щоденної роботи компанії на всіх її стадіях від  розробки та виготовлення до використання готового продукту.

Інфоіндустрія

за матеріалами biofert.com.ua