Мелітополь на два дні стане медовою столицею України

Сьогодні у цьому місті в приміщенні Таврійського Державного агротехнологічного університету відкрилася виставка-конференція «СУЧАСНЕ БДЖІЛЬНИЦТВО-2017», яку організувала компанія «Інфоіндустрія» в рамках канадського проекту UHBDP. В заході беруть участь близько 300 бджолярів із різних, переважно південних регіонів України, науковці, експерти, представники державних установ. Учасників привітали менеджер проекту UHBDP Дмитро Ніколаєв, директор ІКЦ «Агро – Таврія» Геннадій Подшивалов, керівник інформаційного агентства «Інфоіндустрія» Дмитро Гордейчук.

«Тематика бджільництва зявилася недавно. Як тільки ми розпочинаємо якусь тему, державні органи одразу ж її підхоплюють. Отже, нам вдається популяризувати той чи інший напрямок сільгоспвиробництва. Наш проект не прийшов до вас з готовими рішеннями. Передусім, ми намагаємося дізнатися, що вас турбує. У нас вже є сервіс для знижки на придбання товарів. Я хочу, щоб ваші очікування від цього заходу виправдалися», – сказав Дмитро Ніколаєв.

На конференції йдеться про здобутки та реальний стан галузі, ситуацію на внутрішньому та світовому ринках меду, перспективи експорту. Під час сесійної частини конференції  будуть порушені проблеми підвищення рентабельності бджільництва, кооперації пасічників, загибелі бджіл, використання високопродуктивних спеціальних медоносних рослин, відтворення племінних ресурсів бджільництва. Бджолярі-практики поділилися досвідом успішної зимівлі бджіл, запровадження промислових технологій виробництва  і переробки продукції бджільництва.

Завтра учасники конференції планують провести живу дискусію на тему: “Регламент порятунку БДЖОЛИ”. Модератор Олександр Масленко. Бджолярі також обговорять стратегію розвитку галузей бджільництва, – поділяться досвідом профілактики хвороб бджіл.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry