Mitsui & Co. придбає 62% акцій Belchim Crop Protection

Mitsui & Co., Ltd. придбає 62% акцій Belchim Crop Protection NV / SA, європейської агрохімічної компанії, від засновника BCP, Belchim Management NV / SA, через дочірнє підприємство Mitsui AgriScience International SA / NV, повністю належне Mitsui. Після того, як всі відповідні умови, включаючи затвердження антимонопольного комітету , будуть виконані, MASI придбає 30% акцій, що належать BM, зробивши BCP своєю консолідованою дочірньою компанією. Решта 32% акцій будуть придбані після лютого 2021 року.

BCP займається розробкою та розповсюдженням засобів захисту рослин інших акціонерів — ISK Biosciences Europe NV (28% акцій BCP), що є дочірньою компанією компанії Ishihara Sangyo Kaisha, Ltd. та Mitsui Chemicals Agro, Inc. BCP створив надійні платформи розподілу в Європі та Північній Америці. Оскільки бізнес-діяльність BCP узгоджується зі стратегіями зростання агрохімічного бізнесу Mitsui, що стосуються розширення його продуктового асортименту та зміцнення його дистрибуційних іонних платформ, Mitsui прийняв рішення про придбання акцій компанії.

Mitsui визначив «Харчування та сільське господарство» одним із ключових напрямів зростання у своєму Середньостроковому плані управління. Mitsui вибудував на довірі відносини зі своїми клієнтами та партнерами по всьому світу в галузі постачання агрохімікатів, добрив, насіння та інших сільськогосподарських товарів, які сприяють підвищенню продуктивності та якості сільськогосподарської продукції.

У 1992 році в галузі агрохімікатів Mitsui придбав дистриб’юторську компанію в Нідерландах. З того часу Mitsui розширив агрохімічний бізнес в Європі через дочірню компанію Certis Europe BV (75,3% ), в рамках якої MASI спільно інвестувала з Nippon Soda Co., Ltd. (20,3% акцій в СЕ EU) та Kumiai Chemical Industry Co., Ltd. (4,4% акцій у СЕ EU). У Сполучених Штатах Mitsui розвиває бізнес через Certis USA LLC, що виробляє та розповсюджує біологічні пестициди.

Завдяки цій інвестиції в BCP, Mitsui надалі зміцнить свої платформи дистрибуції агрохімікатів, одночасно сприяючи просуванню сільського господарства.

Інфоіндустрія за матеріалами mitsui.com