Найбільш інноваційна технологія розпилення

Розрив між поточним прибутком і потенціалом величезний. Роль Agrifac Machinery BV полягає в тому, щоб допомогти фермерам підвищити врожайність за допомогою інноваційних рішень.

DynamicDosePlus дозволяє вам коригувати дозу для кожної рослини індивідуально, використовуючи нову технологію Genially Simple як частина NEED Farming.

Сільське господарство — це концепція управління сільським господарством, заснована на моніторингу, виміру врожаю і полів, реагуванні на їх мінливість і інші змінні і адаптації до потреб кожної рослини окремо. Це шлях назад до основ сільського господарства, але з новітніми технологіями, що гарантують кожній рослині турботу, якої він потребує.  Фермерство фактично піклується про конкретні потреби кожної рослини, а також про потреби всього поля. DynamicDosePlus гарантує, що кожна рослина отримує точну кількість , в якому воно потребує. Вам більше не потрібно вирішувати, який засіб краще всього підходить для всіх рослин, але ви можете обробляти кожну рослину саме так, як потрібно.

Склад грунту, профіль висоти, сівозміну й багато інших змін представляють величезну неоднорідність по всьому полю. Ігнорування цих відмінностей призводить до збільшення споживання агрохімікатів без гарантії збільшення врожайності агропродовольчих товарів. Agrifac Condor використовує карту нанесення для визначення оптимальної швидкості розпилення і забезпечення правильного кількості розпилення речовини в потрібному місці. Вся робота виконується повністю автоматично. Водій не зобов’язаний звертати увагу на дозування і може більше зосередитися на своїй роботі і контролі врожаю. Це робить розпорошення більш ефективним і дієвим.

У  Словаччині цю технологію почали використовувати вже в минулому сезоні 2019 року. У першому досвіді також брав участь виробник хімічної продукції Bayer. DynamicDosePlus використовувався для широкого спектру додатків і працював з картами додатків, розроблених для дронів, економлячи в середньому до 60% в залежності від конкретних польових умов. Бур’яни піддавалися впливу системної і контактної гербіциду, картопля зневоднювався (процес прискореного дозрівання, пов’язаний з передчасним висиханням листя), а також застосовувалися регулятори харчування і зростання цибулі і навіть фунгицидная захист. В цьому році ця технологія буде використовуватися в Чеській Республіці завдяки Land Technologies sro