Насіннева асоціація України переобрала Правління

У Насіннєвій асоціації України переобрали керівників Правління:

  • Головою Правління НАУ став Сергій Косолап, директор відділу маркетингу розвитку насіння ТОВ «Сингента».
  • Заступником Голови Правління був призначений Олександр Яцик, керівник відділу насіння «БАСФ Т.О.В.».

На початку вересня 2023 року в Насіннєвій асоціації України переобрали Голову Правління та його Заступника. Одноголосним рішенням визначено, що до 30 червня 2024 року Головою Правління НАУ буде Сергій Косолап, директор відділу маркетингу розвитку насіння ТОВ «Сингента».

«Я вважаю, що Насіннєва асоціація України — це високопрофесійна структура насіннєвого бізнесу, що динамічно розвивається і щороку привносить все більший вклад у розвиток насіннєвої галузі України. Наша держава є одним з провідних гравців світового аграрного ринку і відіграє дуже вагому роль у забезпеченні продовольчої безпеки світу, попри сьогоднішні надважкі умови. Ми, як Насіннєва асоціація України, надалі будемо прикладати всіх можливих зусиль для росту і розвитку насіннєвої галузі України, впроваджуючи світовий досвід, знання та технології через членів асоціації, які є представниками провідних насіннєвих компаній світу. Ми чітко розуміємо роль асоціації та забезпечуємо високий рівень комунікації між усіма учасниками ринку та державними органами. Будемо намагатися сприяти розвитку в Україні прозорої та відкритої конкуренції за найвищими світовими стандартами», — розповів Голова Правління НАУ Сергій Косолап.

Також до 30 червня 2024 року Заступником Голови Правління НАУ буде Олександр Яцик, керівник відділу насіння «БАСФ Т.О.В.».

«Співпраця та підтримка між ключовими насіннєвими компаніями – це те, чого потребують українські фермери сьогодні.  Ми маємо бути згуртовані та разом йти до спільної мети — розвитку нашої галузі, впровадження високопродуктивних сортів та гібридів для отримання стабільно високих результатів та перемоги України у цілому.  

На сьогодні НАУ займає провідну позицію як в адаптації Європейського законодавства в українських реаліях, так і є ініціатором багатьох інших проєктів. Тому усі наступні кроки Асоціації сприятимуть позитивним змінам у насіннєвій сфері», — заявив Олександр Яцик.

Насіннєва асоціація України є самостійною недержавною інституцією, яку створили з ініціативи насіннєвих підприємств. Головна мета НАУ – захист інтересів її членів та просування міжнародних стандартів розвитку насіннєвої галузі України.

Інституція веде активну співпрацю з державними органами влади задля вдосконалення українського законодавства та норм, сприяє підвищенню рівня якості вітчизняного насіння, покращенню іміджу України та членів Асоціації у світі як надійних партнерів для інвестицій і ведення бізнесу.

Асоційованими членами Насіннєвої асоціації України є майже 30 українських та міжнародних компаній. У Правлінні НАУ перебуває 8 компаній. Це зокрема ТОВ «СИНГЕНТА», ТОВ «БАСФ Т.О.В.», ТОВ «КВС-Україна», ТОВ «ЛІДЕА Україна», ТОВ «Лімагрейн Україна», ТОВ «МАС Сідс Україна», ТОВ «РАЖТ Семенс Україна», та НВФГ «КОМПАНІЯ МАЇС».

Сергій Косолап

Олександр Яцик

Читайте нас у Telegram

Підпишись на Infoindustry