Непридатні пестициди в напівзруйнованому складі виявили на території с. Бандишівка

Відділом державного екологічного нагляду (контролю) поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області  спільно з представниками Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області було проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині поводження з відходами Бандишівської сільської ради Могилів-Подільського району Вінницької області.

При проведенні обстеження фахівцями було встановлено, що на території с. Бандишівка, в межах населеного пункту, знаходиться зруйнована будівля із непридатними до використання хімічними засобами захисту рослин.  Раніше в зазначеному приміщенні розміщувався склад пестицидів та агрохімікатів який належав місцевому сільськогосподарському підприємству.

Територія, на якій було розташоване це приміщення, не ввійшла до розпайованих земель і приміщення складу самовільно було розібране місцевими жителями, а залишки небезпечних речовин залишились під відкритим небом. Протягом 2014 року було проведено перезатарення залишків  в поліетиленові мішки та визначено їх орієнтовну вагу, яка становила 5 тонн.

За результатами проведеної перевірки Бандишівського сільського голову було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу та видано припис щодо вжиття заходів зі здійснення контролю за місцем зберігання непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин на підпорядкованій території та проведення робіт з їх безпечної ліквідації.

Крім того, Інспекцією та Головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області на голову обласної державної адміністрації було спрямовано спільний лист щодо втручання у вирішення даної проблеми.

Інфоіндустрія за матеріалами vin.dei.gov.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

На VIІI Київському агрохімічному форумі Ви зможете дізнатись про останні зміни в реєстрації пестицидів і агрохімікатів в Україні. Чекаємо Вас у Києві 21 лютого 2020 року на VIІI Київському агрохімічному форумі.

 

 

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry