Нещодавно АDAMА придбала 10% румунського дистриб’ютора Agricover

 Agricover - дочірня компанія Agricover Holding, який тепер володіє 86,75% акцій Agricover, АDAMА володіє 10%, а ще 3,25% мають міноритарні акціонери Agricover.

«Ми продовжуємо свою стратегію та отримуємо доступ до спеціалізованих ноу-хау для кожної галузі бізнесу, розвиваючи стратегічні партнерства, на цей раз у сфері розподілу сільськогосподарських ресурсів, оскільки АDAMА є одним із визнаних світових лідерів у виробництві засобів захисту сільськогосподарських культур. «, — сказав генеральний менеджер Agricover Holding Лівіу Добре.
Генеральний директор АDAMА по Румунії та Польщі Дімітріос Дрісіс призначений членом ради директорів Agricover.
«Ми раді зміцнити зв’язок з однією з найважливіших компаній агробізнесу в Румунії. Ми будемо працювати з Agricover для обміну знаннями та передовою практикою, щоб підтримувати та модернізувати румунське сільське господарство новими продуктами та послугами», — сказав Димитріос Дріс .
Маючи 19-річний досвід роботи в румунському сільському господарстві та понад 1000 працівників, холдинг Agricover підтримує понад 5 700 фермерів через дві основні дочірні компанії Agricover SA та Agricover Credit IFN. У 2017 році Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) придбав 13% акцій холдингу.
Інфоіндустрія за матеріалами news.agropages.com