New Holland продемонстрував комбайн із інноваційною концепцією Crossover Harvesting™

Учора компанія NEW HOLLAND на полях одного із господарств Бориспільського району продемонструвала можливості нового комбайна середнього класу CH7.70, в якій реалізовано концепцію Crossover Harvesting™, котра поєднує визнану світом технологію сепарації Twin Rotor®із традиційним молотильним барабаном New Holland.Нові комбайни Crossover мають на 25% вищу продуктивність у порівнянні з класичними комбайнами цього сегменту. Багатобарабанна система обмолоту з основним барабаном діаметром 600 мм, найбільшим у сегменті, зі зміцненою конструкцією для роботи у важких умовах забезпечує високу ефективність обмолоту. Великий барабан зі зручним в обслуговуванні секційним підбарабанням сприяє високій універсальності, даючи змогу швидко переналаштовуватися на різні культури менше ніж за 20 хвилин.

Частота обертання барабана контролюється із кабіни за допомогою нового зміцненого гідравлічного варіатора, тож оператор може з легкістю впевнитися, що оберти точно відповідають культурі та польовим умовам. Систему обмолоту поєднано з перевіреною часом системою New Holland Opti-Thresh™, яка адаптується до культури та ступеню стиглості, зміною положення задньої частини підбарабання без використання жодних інструментів. Коли закріплену на петлях верхню секцію відводять від барабана, дія тертя стає м’якішою, поліпшуючи якість соломи.

Інженерам New Holland вдалося створити найефективнішу й найм’якшу систему обмолоту на ринку та зменшити кількість пошкодженого зерна. Система Twin Rotor спеціальної конструкції діаметром 542 мм і довжиною 3454 мм створює найбільшу площу сепарації в сегменті, що становить близько 2,9 м2 і якнайкраще відповідає іншим характеристикам CH7.70. При переході на іншу культуру слід внести мінімальні зміни в налаштування системи. CH7.70 можна агрегатувати із зерновими жатками серії Varifeed™ шириною захвату до 9,15 м, зокрема новою моделлю шириною 8,53 м, спеціально розробленою для цієї серії комбайнів. Кут нахилу фронтальної частини похилої камери можна механічно регулювати, щоб забезпечити плавну подачу маси з жатки, для підвищення продуктивності й забезпечення найкращого потоку для кожної культури.

Продуктивність системи очищення на CH7.70 відповідає продуктивності обмолоту й сепарації. Новий унікальний трикаскадний решітний стан New Holland Triple-Clean™ підвищує продуктивність системи очищення на 15% завдяки створенню додаткового каскаду на похилій дошці. Поперечний шнек із подвійною навивкою швидше транспортує зерно до елеватора, що підвищує загальну продуктивність машини.

CH7.70 може успішно працювати на схилах завдяки перевіреній системі SmartSieve™, яка автоматично компенсує боковий нахил до 25%, підтримуючи рівномірний розподіл маси по решітному стану. У системі також відкалібровано роботу решіт відповідно до частоти обертання вентилятора та розміру зерна для забезпечення оптимального кута відкидання. Відзначена багатьма нагородами система Opti-Fan™ автоматично регулює частоту обертання вентилятора системи вітроочистки, коли машина працює на схилах. Вона зменшує частоту обертання вентилятора під час руху комбайна вгору схилом, щоб мінімізувати втрати в задній частині комбайна і збільшує оберти під час руху згори, щоб запобігти забиванню похилої дошки.

Для збереження продуктивності на горбистій місцевості використовується спеціальна модель CH7.70 — Laterale, яка використовує потужну систему автоматичного вирівнювання, що компенсує поперечний нахил у межах до 18 % з обох сторін. Модель Laterale в поєднанні з системами Triple-Clean і Smart Sieve™ оптимізує ефективність очищення на складному рельєфі.

CH7.70 обладнано перевіреним часом двигуном Cursor 9 потужністю 364 к. с. — на 31 кінську силу більше, ніж у CX6.90, — забезпечуючи однаково потужну й економну роботу в будь-яких умовах. Він відповідає нормам екологічного стандарту викидів Tier3. Комбайн CH було спроектовано з урахуванням спрощення технічного обслуговування: лише чотири точки змащування роблять щоденне обслуговування швидшим, а великі сервісні дверцята над соломорозкидачем забезпечують легкий доступ. Система додаткового очищення відпрацьованих газів, що не потребує технічного обслуговування, разом із дуже низьким рівнем споживанням пального, забезпечує дуже низькі виробничі витрати.

Ще одна перевага комбайнів СН — можливість придбання розширеної гарантії строком до трьох років (обмежені 1200 мотогодин роботи двигуна) на двигун та трансмісію, що також зменшує виробничі витрати на комбайн. Це свідчить про впевненість бренду New Holland у відмінній якості власних комбайнів і їх відповідності високим вимогам клієнтів. CH7.70 відмінно себе показав на збиранні кукурудзи. Тож українські аграрії одержать надійного помічника.

До слова, комбайни NEW HOLLAND займають 50% українського ринку. Представники компанії стверджують, що комбайн буде дешевшим на 8-10% від аналогічних моделей інших брендів.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry