New Holland розширив лінійку тракторів T5

New Holland T5 Dynamic Command ™ поєднує в собі ефективність в галузі та неперевершену універсальність.

New Holland Agriculture розширює свою популярну лінійку тракторів T5 новими моделями Dynamic Command ™. Це дуже маневрений трактор, який надійно забезпечить максимальну продуктивність на змішаних і молочних фермах, де робота навантажувачів і транспорт є ключовими аспектами щоденних робіт, а також роботи з високим ступенем ПТО, такі як косіння, балування, легка обробка грунту та підготовка землі.

Шон Леннон, керівник відділу управління тракторними продуктами, пояснює: «Нью-Холланд має горде спадщину лідерства в цьому сегменті. Серія T5 — надзвичайно універсальний трактор, ідеально підходить для тваринництва, молочного та змішаного землеробства. Ми розширили асортимент, щоб нашим клієнтам можна було знайти трактор, який ідеально відповідає їхнім вимогам, і сьогодні вони можуть вибирати між трьома різними коробками передач: Electro Command, Auto Command та безперервно змінною передачею, а тепер також і Dynamic Command. Ці моделі ідеально підходять для змішаних молочних та середніх виробників, які шукають високопродуктивний універсальний трактор, який пропонує високий рівень комфорту ».

Ефективність роботи в галузі за рахунок передачі та потужності Dynamic Command з двигуном FPT NEF Stage V з технологією ECOBlue ™ HI-eSCR2

Восьмиступенева напівавтоматична передача з динамічною командою 24×24 призначена для підвищення ефективності. Він пропонує широке розповсюдження швидкостей у межах трьох діапазонів, які відповідають тим, які найчастіше використовуються під час проведення польових робіт або в дорозі. Ця функція дозволяє операторові точно встановити швидкість руху трактора до роботи, не змінюючи дальність дії, що призводить до підвищення продуктивності. Спеціалізовані муфти для прямого та зворотного ходу забезпечують керований трансфер живлення навіть на крутих градієнтах, тоді як зміщення дальності все робототехнічне. Реактивна динамічна команда забезпечує майже миттєві зміни напрямку, ідеальні для інтенсивних операцій навантажувачів, які можна виконувати набагато швидше і плавніше. Разом з такими функціями, як StartStop, який дозволяє працювати з навантажувачем без зчеплення з меншими швидкостями, це призводить до комфорту роботи, зменшення втоми та підвищення продуктивності.

Динамічна команда T5 має перевірений чотирициліндровий 4,5-літровий двигун NEF, розроблений FPT Industrial, який досягає максимальної потужності до 140 к.с. і забезпечує максимальний крутний момент 630 Нм при 1300 об / хв у T5.140 у верхній частині діапазону.Крива транспорту оптимізована для мінімізації витрат палива, що сприяє підвищенню ефективності роботи трактора при роботі на дорозі. Динамічна команда T5 відповідає стандартам викидів Stage V з двигуном NEF та рішенням для післяочищення HI-eSCR2, що не потребує обслуговування, розробленим FPT Industrial, що мінімізує експлуатаційні витрати та пропонує додаткові переваги компактних розмірів, відсутності EGR та простого планування .

Неперевершена універсальність, підсилена компактними розмірами

Динамічна команда T5 надає універсальність, яка є відмінною рисою серії T5, а також надзвичайно компактні розміри. У висоту всього 2695 мм, колісна база 2490 мм і щільний кут повороту 550, він надзвичайно спритний і маневрений — певний актив при роботі на подвір’ї або проведенні вантажних робіт на молочній фермі.

Чудовий комфорт та видимість за допомогою кабіни Horizon ™ та нової панелі Super High Visibility.

T5 Dynamic Command оснащений відомою, ультра тихою кабіною Horizon ™, яка пропонує найкращі умови для операторів у своєму класі з чудовою ергономічністю та інтуїтивними особливостями підлокітника SideWinder ™. Нова панель Super High Visibility, разом із переднім екраном із цільним шматком та великими заскленими ділянками, забезпечує неповторну, безшовну видимість у всьому напрямку та до піднятого відра — ідеально підходить для роботи навантажувача.

 

 

ІА «Інфоіндустрія»