“Нібулон” – приклад співпраці з навчальними закладами України

Уже більше 10 років триває успішна співпраця «НІБУЛОНа» з Могилів-Подільським технолого-економічним коледжем Вінницького національного аграрного університету у підготовці фахівців з технології зберігання і переробки зерна та працевлаштуванні випускників. А які ж складові цього успіху?По-перше, в навчальному закладі компанія реалізує програму «НІБУЛОНівський стандарт» щодо забезпечення належних умов для здобуття освіти. За час співпраці «НІБУЛОН» закупив та передав для навчального підрозділу коледжу – зернової лабораторії оснащення на суму близько 240 тис. грн. А днями компанія подарувала навчальному закладу сучасний дільник проб зерна (10 л), перевірений в роботі фахівцями виробничо-технологічної лабораторії філії «Козацька», та новий острівний лабораторний стіл, виготовлений спеціально для коледжу. Лабораторне оснащення допоможе студентам набувати нових практичних вмінь, виконувати лабораторні роботи з зерном та продуктами його переробки. Молодь матиме змогу проходити навчальну практику та отримувати навички роботи з приладами, необхідні для майбутнього працевлаштування.

По-друге, за час співпраці компанія стала для навчального закладу не лише надійним партнером, найкращою базою для проходження практики та роботодавцем для випускників, а й візитною карткою, адже щороку «НІБУЛОН» запрошує студентів коледжу на практику та приймає випускників на роботу без додаткових співбесід. Така політика компанії знайшла відгук у майбутніх абітурієнтів та їх батьків, оскільки тепер вони з впевненістю можуть вступати до коледжу знаючи, що спеціальність, яку вони обрали, затребувана на ринку праці, й працевлаштування їм гарантовано.

Наприкінці січня відбулася чергова приємна подія для Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу та компанії «НІБУЛОН», адже навчальний заклад випустив нове покоління фахівців з технології зберігання і переробки зерна. Усі молоді спеціалісти скоро розпочнуть свій професійний шлях, і 13-ро з них уже з березня 2020 року будуватимуть кар’єру у «НІБУЛОНі»: випускники роз’їдуться по філіях компанії по всій Україні.

 – За роки успішної співпраці компанія «НІБУЛОН» для нашого коледжу стала надійним партнером у підготовці висококваліфікованих фахівців зі спеціальності «Харчові технології» (освітня програма «Зберігання і переробка зерна»). Ми горді тим, що компанія зі світовим ім’ям є нашою найкращою базою практики та головним роботодавцем. Ваше підприємство – це злагоджена команда високих професіоналів, які передають свій неоціненний багаж знань студентам-практикантам та молодим спеціалістам, – продовжує директор Могилів-Подільського технолого-економічному коледжу.

Третя, не менш важлива складова співпраці – можливість для працівників компанії кар’єрного зростання. Сьогодні на підприємствах «НІБУЛОНа» вже працює більше 60 випускників коледжу, й більшість з них займає такі керівні посади, як директор філії, старший майстер, начальник виробничо-технологічної лабораторії, заступник начальника виробничо-технологічної лабораторії та ін.

Нещодавно під час урочистостей з нагоди вручення дипломів випускникам коледжу компанія «НІБУЛОН» отримала від навчального закладу нагороду «Партнер року» як найкращий роботодавець та за багаторічну плідну співпрацю.

Джерело: Нібулон

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry